header

header lt

561424
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Ост. тиждень
За місяць
Ост. місяць
Всього
314
398
712
558414
3502
8768
561424
Ваш IP: 3.80.177.176
Сьогодні: груд. 11, 2018

Актуально

101 ІНФОРМУЄ

Збережемо ліс від пожеж!
         В зв’язку з утриманням протягом тривалого часу спекотної погоди суттєво збільшилась загроза виникнення пожеж в лісових масивах та сільськогосподарських угіддях.
     За умов пожежної небезпеки І – ї категорії та на вимогу листів ГУ МНС Київської області, голови Таращанської РДА, звернень міністерств та відомств щодо запобіганню виникнення пожеж на хлібних масивах, лісах, торфовищах, природоохоронних заповідниках,  вжиття заходів щодо заборони випалювання стерні, сухої трав’яної рослинності та пожнивних залишків, Таращанський РВ ГУ МНС України в Київській області, звертається з вимогою до керівників сільськогосподарських підприємств, голів селищних рад та пересічних громадян району щодо вжиття додаткових заходів дотримання вимог пожежної безпеки.
        Необхідно чітко дотримуватись правил пожежної безпеки, щоб не трапилось біди, запам’ятайте не можна використовувати в лісі легкозаймисті речовини, кидати на землю чи траву не загашені недопалки цигарок, бавитись з сірниками, розводити багаття.
Протягом пожеженебезпечного періоду обмежте своє дозвілля виходом в ліс.
         Якщо ж пожежа все таки виникла та набуває значного розвитку, то необхідно повідомити Держлісгосп, або зателефонувати в пожежно – рятувальну службу району за тел. 101. При можливості приступайте до гасіння загорання, ви можете загасити її водою, засипати землею чи піском або збивати полум’я за допомогою широких гілок з листям.
         Просимо прийняти до уваги, що відповідно до статті 77 про „ Порушення правил пожежної безпеки в лісах” Кодексу України про адміністративні правопорушення, , порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою адміністративну відповідальність, а також згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання лугів, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягне за собою адміністративну відповідальність.
           Роз’яснюйте дітям  правила пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах.
Пам’ятайте, що ліс наше багатство і захистити   його від пожежі наш обов’язок!

Начальник Таращанського РВ ГУ МНС
підполковник служби цивільного захисту М.І. Маслюк

Відпрацювання

З МЕТОЮ стабілізації криміногенної ситуації на вулицях та в інших громадських місцях, поліпшення результатів боротьби зі злочинністю, проведення активних оперативно-розшукових заходів і слідчих дій для викриття та притягнення до відповідальності осіб, які вчинили злочини, протидії незаконному обігу наркотичних засобів, незаконній міграції, з метою забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян, а також попередження та розкриття злочинів, що можуть скоїтися на території нашого району, Таращанський РВ ГУМВС України в Київській області спільно з органами місцевого самоврядування проводить відпрацювання населених пунктів у вечірній та нічний час.

Згідно з даними відпрацювань особливу увагу приділяємо відпрацюванню місць відвідування і збору злочинного елементу, кафе, барів, ресторану, закладів, що працюють у нічний час, дискотек, інших об'єктів та зон масового відпочинку громадян. Перевіряються особи, схильні до скоєння вуличних грабежів, розбоїв, хуліганств, осіб, які вчиняють насильство в сім'ї, раніше судимих осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, та дотримання ними встановлених обмежень.

Так, в січні 2011 року було проведено відпрацювання в селах Лук'янівка, Ківшовата, Лука, В.Березянка та Веселий Кут. За час відпрацювань працівники міліції склали 16 протоколів про адміністративні правопорушення, з яких 3 - за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), 1 - ст. 173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім'ї), 1 - ст. 187 КУпАП (порушення адміністративного нагляду), 11 - ст. 178 КУпАП (поява в п'яному вигляді або розлиття алкогольних напоїв у громадських місцях).

Працівники райвідділу розкрили дві крадіжки речей домашнього вжитку та електроінструментів з дачних господарств у с.Луці та на хуторі Маковецькому, виявили незаконне зберігання нарізної зброї та набоїв до неї в мешканця с.Луки, виявили також факт незаконного зберігання наркотичної речовини (канабіс) вагою 25 грамів у жителя м.Богу-слава в с.В.Березянці та 150 грамів наркотичної речовини (канабіс) в жителя с.Крутих Горбів. За цими фактами зібрано матеріали та порушені кримінальні справи.

Районний відділ міліції просить мешканців нашого району співпрацювати з оперативними працівниками та допомагати їм у проведенні відпрацювань населених пунктів.

Микола Дмитренко, начальник Таращанського РВ ГУМВС України в Київській області підполковник міліції

Шановні меценати, спонсори.

ТАРАЩАНСЬКА районна державна адміністрація, районна рада, відділ освіти РДА центр творчості дітей та юнацтва звертається до Вас з надією про допомогу та фінансову підтримку щодо подальшого розвитку талановитої молоді в Таращанському районі.

На базі відділу освіти Таращанської райдержадміністрації працює центр творчості дітей та юнацтва Веселка", в якому навчається дуже багато талановитої та обдарованої молоді. Вони є постійними учасниками та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів дитячої творчості.

Для прикладу, Надія Присяжнюк (8 років) тільки минулого року стала переможцем обласного фестивалю "На Святого Миколая творча іскорка палає , була дипломантом обласного конкурсу дитячої творчості "Зорецвіт", визнана переможцем в номінації "Надія року" обласного рейтингу успішності "Лідер позашкілля першого десятиліття XXI ст.". Ірина Нечипоренко (10 років) - в 2010 році - переможець Міжнародного конкурсу дитячої твор­чості "Чорнобаєвські зорепади" (володар Гран-прі), обласного та Всеукраїнського кон­курсів "Зорецвіт" (1 місця). Иад\я Лациба (14 років) - переможець обласного та Всеукраїн­ського конкурсів дитячої творчості «Зорецвіт» .

В січні 2011 року ці вихованки народного фольклорного ансамблю "Вишиванка" та вокальної студії "Соловейко" (керівник Віра Михайлівна Маслюк) заявлені для участі у Всеукраїнському телевізійному дитячому конкурсі "Крок до зірок". Для підготовки та участі в конкурсі потрібні значні кошти на. сценічні костюми, запис пісень на професійних студіях звукозапису, поїздок в м. Київ для участі в телевізійному записі 4-х турів протягом року та інше, На жаль, сім'ї, в яких виховуються діти, не в змозі взяти на себе такі витрати, ому ми просимо Вашого сприяння для достойного забезпечення участі цих дітей з нашого району у всеукраїнському проекті "Крок до зірок". Будемо вдячні за фінансову допомогу та підтримку обдарованої молоді Таращанщини, яка буде відстоювати честь району на всеукраїнському рівні. Наперед щиро дякуємо Вам. Сподіваємося на подаль­шу співпрацю, яка матиме за мету сприяння економічному та духовному розвитку молодого покоління громадян України. Для перерахунку коштів; р/р 35426025000812, МФО 821018, банк ГУДКУ у Київській області, ЄДРПОУ 02143666 (для ЦТДЮ). Телефон для довідок, 5-42-67.

В.Омельяненко, заступник голови райдержадміністрації

Вибори 2010

Хм.. От і пройшли вибори, але наразі виникають цікаві питання по результатам, я розумію багато бюлетенів і т.д. , але станом на 14:45 можна б було вже знати попередні результати , хто ж займе очільні кабінети на Шевченка і Революцїї. В нас не таке велике місто, щоб так довго рахувати. Наблюдав як тільки в 2 години дня  привозити бюлетені з виборчій дільниці що в першій школі , так що хз... Будем чекати...
 
П.С. по непідтвердженим даним веде Велієв, підрахунок все ще трива.. 
П.С.С. Отож новим мером стає  Велієв Валерій Веліжанович.

Выборы,выборы кандидаты пи...

 
     cc000002.jpg 
   В заголовку цієїї статі приведена остання фраза з пісні Сірьожі Шнурова (в народі Шнура)з групи Ленінград, вони скоріш за все охарактеризують думку більшості Українців про ці вибори.
 
  Так важко на вибори як на ці я вже давно не ходив , якщо раніше було бажання ще когось вибирати з того що нам пропонувалось,то зараз повний алєс.
 
 
Нам пропонували заповнити отаку от бумажку:
cc000028.jpg
 
 
 
 
1.пані з вельми цікавим минулим
2.бувший зек
3.на холєри я взагалі приперся
     
 
   Впринципі нічого координального всеодно не станеться, газ не подешевшає, зарплати не зростуть, країна як була в жо... так і залишиться,право сильного буде вирішувати все.
     Як лунає з зомбоящика хведорович таки переміг хоч і не з убер результатом, але схід таки підтянувся, ну що ж пора тепер вже й сходу й півдню України повторити гірку долю заходу і півночі, ми теж вірили своїм, але вони облажались по повній.
 
Хотілося б закінчити на якійсь оптимістичній нотці...але навіть не знаю що сказати...
надіюсь я в хведоровичу таки помилявся, як кажуть: "Надєжда уміраєт послєднєй..."

НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ ...

Політичні перегони ще навіть не в розпалі, а багато громадян свідомо переключають TVканали під час політичної реклами – маса енергії колективного гніву досягає високого рівня. Щоб не зруйнувати себе зсередини, пропонуємо одну «антикризову» ідею і чекаємо коментарів  про прочитане, бо ж не хлібом єдиним ...

На злобу дня: Страна №6 — старые песни о главном

Ну, сначала мучительный вопрос наблюдения выходных дней: киевляне, мать вашу, на фига вы, осаждая аптеки, размели все марлевые маски, если все равно ездите и ходите с непокрытыми фейсами?
 
Куда вы дели добытые в очередях, толпах и ругани «намордники», если такое массовое «мероприятие», как воскресный базар, бесшабашно обходится от средств защиты по обе стороны прилавка?
 
И мало обходится — на единственного покупателя, культурно «замарлеванного», смотрят, как на идиота. Что одна, что вторая сторона прилавка.
 
В аптеке крепкая бабуля, явно черновецкого патроната (я их на нюх чую) сурово оповещает: Тимошенко ж в Тернополь поехала — она туда все повязки и увезла. От, блядь — читался приговор на поджатых в осуждении устах.

На злобу дня:«Свиной» грипп как зеркало, в котором видно все…

Печальное предисловие

 

Сейчас ночь с воскресенья на понедельник, 1-2 ноября 2009 г. Завтра Украина ожидает прибытия мудрых экспертов ВОЗ, завтра должна дать ответ некая особо правильная Лондонская лаборатория.

 

Я искренне собирался написать о гриппе через пару дней - уж очень хотелось дождаться хоть какой-нибудь адекватной и объективной информации. Но вот только что разговаривал со знакомой медсестрой, которая работает в поликлинике. Ей позвонила начальница (зав. отделением) и сказала: завтра на работу, так чтоб с собой принесла 3 маски. На вполне справедливое возражение, дескать, где ж я их возьму, последовал более чем адекватный по нынешним украинским реалиям ответ: «твои проблемы, приказ главврача, ночь длинная, сошьешь…». Эта информация стала последней каплей: похоже, молчать больше нельзя, надо говорить.

 

На самом деле и пятницу, и субботу я только и делал, что говорил. В адресной книге моего телефона 850 записей и, похоже, за эти два дня позвонили все. Отвечал на вопросы, как мог успокаивал, объяснял… Я прекрасно понимал, что если уж мои друзья и пациенты (т.е. люди заведомо прошедшие и практическую, и теоретическую подготовку по лечению вирусных инфекций) впадают в панику, то общая ситуация просто катастрофическая.

 

В пятницу я разговаривал с руководителем одного из Харьковских телеканалов. Выяснилось, что шансов поговорить с жителями города нет никаких. Абсолютно все время занято политиками. Вечером того же дня шло шоу Савика Шустера, посвященное ситуации в Украине в связи с гриппом. Это шоу было моим самым большим потрясением за последние годы: такого жгучего стыда за собственную страну я не испытывал никогда… В субботу, наивная душа, позвонил в Киев. Говорил не с самыми последними людьми на телевидении. Сказал, что готов приехать, что стыдно, что надо успокоить людей, что это ж национальный позор… Люди постарались помочь. Не смогли. Причин не объясняли. И так все ясно. Грипп и выборы так же несовместимы, как грипп и аспирин - куча осложнений (не на печень, так на мозги).

На тему дня.

Хочеться всіх привітати з першим снігом, а також трохи вдарити по паніці гумором:

.jpg 21838-151630-92cc9e582c2a3f2d4f0b937089742aaa.jpeg