header

header lt

560839
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Ост. тиждень
За місяць
Ост. місяць
Всього
127
354
2425
556288
2917
8768
560839
Ваш IP: 35.175.190.77
Сьогодні: груд. 10, 2018

Таращанська райдержадміністрація проводила нараду щодо поліпшення роботи соціальних служб району.

        Голова Таращанської районної адміністрації підтримав діяльність соціальних служб у справах дітей Таращанська райдержадміністрація проводила нараду щодо поліпшення роботи соціальних служб району. У зустрічі взяли участь голова Таращанської райдержадміністрації А.В.Смоліженко, начальник служби у справах дітей Київської обласної адміністрації С.П.Яндріяш та директор Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.П. Рудько.

        Мета зустрічі – удосконалення в Таращанському районі системи захисту прав дітей та затвердження заходів щодо підтримки дітей, молоді та сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Заходи виконуватимуться в рамках обласної комплексної програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей-сиріт „Назустріч дітям”.

      У ході зустрічі головою райдержадміністрації було підписано договір про співпрацю між Таращанською райдержадміністрацією та службою у справах дітей Київської обласної адміністрації, Київським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Міжнародною благодійною організацією „Партнерство „Кожній дитині”.