header

header lt

. 16 oC небольшой дождь

Таращанська дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ)

Адреса: вул.Червоноармійська 32
м.Тараща Київська область 09500
Директор Осіпенко Тамара Володимирівна
Тел. 5-13-86

Заснована у 1986 році.
В ДЮСШ функціонує 5 відділення греко-римської боротьби, легкої атлетики, настільного тенісу, футболу,аеробіки. У навчально-тренувальних групах та групах початкової підготовки займається близько 500 учнів, з ними працюють 11 тренерів-викладачів у т.ч. 5 штатних. ДЮСШ має борцівський зал та зал загальної фізичної підготовки з тренажерними обладнаннями.

Навчально-тренувальні заняття з легкої атлетики та футболу проходять на районному стадіоні “Колос” м.Тараща. У селах Лука, Ківшовата, Ріжки працюють відділення з греко-римської боротьби та настільного тенісу.

Успішно виступають на змаганнях різного рангу вихованці відділення греко-римської боротьби майстр спорту Василь Шерстняков – учасник Всесвітньої універсіади, кандидат у майстри спорту Тимошенко Михайло – переможець міжнародних юнацьких турнірів у м.Мукачево, м.Біла Церква у 2003 році. Легкоатлети, кандидати у майстри спорту, Йовенко Юрій та Трохименко Сергій призери та переможці юнацьких та юніорських першостей України. Трохименко Сергій переможець матчевої зустрічі юнацьких збірних Бєларусь-Україна на дистанції 3000 м., Йовенко Юрій учасник чемпіонату Європи з кросу 2002 р. у Хорватії.