header

header lt

. 7 oC легкий дождь

Новини

 
Виберіть тему новин зі списку нижче, а потім виберіть новину для читання.

 

Кадрові зміни

           В Управлінні Державної казначейської служби України у Таращанському районі Київської області новий керівник  Марченко Світлана Миколаївна, 23 грудня вона офіційно була представлена колективу служби,  до цього  Світлана Миколаївна працювала у фінансовому управлінні Таращанської районної державної адміністрації.
 

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

25 листопада проводилися міроприэмства з вшанування памяті жертв Голодомору, участь в міроприємствах взяли депутати районної ради, структурні підрозділи райдержадміністрації та жителі Таращанського району. Це все діло проводилося в вигляді мітингу-реквію „Запалимо свічку” .

До пам’ятного знака жертвам голодомору було покладено квіти від райдержадміністрації, районної ради, міської ради та колективів працівників підприємств, установ і організацій Таращанського району.

П.С.

Прошу мене не кретикувати, але напишу від себе, память штука добра, і всякі такі мітинги річ теж добра , але тільки тоді коли люди збираються на них самі, без примусу. В нас же чомусь склалася ситуація, що на такі міроприємства народ женуть примусово, з різного роду державних установ, і замість того щоб дійсно з "сумом" на морді-ліца вшанувати і згадати ті важкі події , люди відбувають відбувальщину, спілкуються про своє, зі смішками і страдають всякою...

ВІд чого стає трохи гидко, короче от таке моє наболівше фе...

Районна СЕС

   Як казав один кіногерой "У нас пренеприятнейшее известие", в районі продовжується ситуація з виведення служб з району, цього разу дійшла справа до Районної санітарно-епідеміологічної служби, служба виводиться в підпорядкування Рокитнянської СЕС.

Заміна в прокуратурі

14 листопада, заступник прокурора Київської області В.В.Лушер, представив нового прокурора нашого району Ірина Олександрівна Кривонос.
Ірині Олександрівні 39 років, до призначання на посаду працювала помічником, а потім старшим помічником прокурора Дарницького району міста Києва, заступником начальника відділу прокуратури Київської області.
П.С.
Як бачимо прокурорша пройшла всі карєрні ступені, так що будим надіятись на порядність і компетентність.
Як показав перший тиждень роботи тьотінька вродь нормальна :) , так що побажаємо їй натхнення й сил.

Подальший розвиток і плани

Вирішив написати маленький лікбез , що планується зробити і доробити і змінити в сайті.
Почнемо з головного , зараз основна ідея фікс доробити розділ "Ми памятаєм" , зараз все впирається в час , але надіюсь до нового року все доробити там близько 400 прізвищ , так що гарний шмат роботи.
Виникли проблеми по написанню історії боїв за таращу в 1941 року - в загальному плані все зрозуміло хто-де із ким бився  ,а от привязаться до конкретного місця за 2 місяці так і не вдалося, плюс не зрозуміло чи проводилось пеерепоховання після війни , надіюсь що виясню.
Інтерактивна карта - все ж  надіюсь виділити час і в цю суботу чи неділю і таки відфоткати панорамні фотографії вулиць нашого міста та зробити подорож сірим осіннім містом. В ідеалі є ідея зробити 4 панорамні карти по порах року.
Вирішив відмовитись в освітлюванні дій нашої райадміністрації в звязку з появою і нормальним інформаційним супрободом їхнього сайту в плані новин. Так як бажання писати  про роботу  РДА нема. Ключові події як завжди будуть друкуватись.
Галерея -  так як сайт розрісся  за рахунок фото та різних інтерерактивних приблуд до 300 метрів були проблеми з розміщенням фотографій та різних цікавих речей,я  нарешті  вирвав з свого бюджету певні кошти і таки змінив хостинг , як результат місця стало набагато більше для сайту. Відповідно скоро додам ФОТО з різних міроприємств та подій, історичні фото та різні цікаві речі, які найближчим часом розміщу.
Ну а в загальному залишаю такі непотрібні категорії як ЧАТ , ФОРУМ, Едокументи.
П.С.
все ж  чекаю якоїсь активності від користувачів, які заходять на сайт(всеж таки 70 чол. в день), мождиво в Вас є якісь ідеї щоб ви хотіли бачити чи змінити на сайті.
З повагою
 Sign O Sharaevskiy

Репресовані

Сьогодні закінчив вносити списки репресованих по нашому району, всього внесено 328 прізвищ, з короткими даними.
Я окремо вивів цю категорію як окреме меню, так що можете ознайомлюватись. Списки розбиті по літерам алфавіту
П.С.
трохи моторошно читати про долі цих простих людей, наврядчі можна якось виправдати такі події.

Проблеми з роботою

Вибачте за незручності, в нас виникли проблеми з хостингом , так що зараз ми працюємо нестабільно, плюс прийлося відкотитись на 25 серпня, отакі от недобрі справи.

З повагою адміністрація.

Ми памя'таєм

Додалася нова рубрика в меню "Ми пам'ятаєм", в ній розміщуватиму призовників нашого району, з відмітками про отриману нагороду і при яких обставинах людина цю нагороду отримала. В звязку з тим, що список довгий >600 осіб повне внесення трохи розтянеться , зараз внесено по букву Б. Можливо хтось з вашої рідні не потрапив, пишіть спробую знайти дані й додати, прізвища російською(проблемно зараз перекладати, не хочу помилок).

   Ну і також в память тих важких днів колись пізніше напишу "маленьку" історію 6-ти денної битви за Таращу в липні 1941 року, має бути цікаво, так склалось що я завжди думав що бій був один, і всі полеглі лежать на цвинтарі на Мулівщині 5-ро відомих і 188 невідомих, чому так при радянській владі не написали прізвищ всих не знаю, по попередніх даних тільки командирів, від мл.лейтенанта до капітана 25 чоловік лягло, так .що якщо комусь цікаво ждіть продовження.

 

101 інформує.

Дії у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій

 

Пожежі та надзвичайні ситуацій приносять людям багато лиха. Вони знищують будівлі, цінні предмети, меблі і книги, культурні цінності,словом все, що людина змогла придбати за роки наполегливої праці.Найгірше те, що вони забирають саме дороге і цінне - життя.У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожному громадянину необхідно:

20 років нашій Україні

ukraine_day-2011-hp

ШАНОВНІ ТАРАЩАНЦІ,

щиро вітаю Вас з Днем Незалежності, нашій країні сьогодні виповнилося 20 років, про що незабув нам нагадати Гугл, за що йому окрема подяка.

 

П.С.

А тепер про сумне, панове такого ганебного "святкування" ,як цього року ще небуло, я не розумію, для кого проводилися заходи 23 числа зранку , якщо всі  працюють, і взагалі , що святкувалося????, можновладці ви ж не святкуєте свій день народження в переддень, тим більше сьогодні не рядова річниця, а кругла дата. Далі ввечері відбулася святкова дискотека , ну да ладно дітаора відпочила , молодь, же чекала ніби мав відбутися салют в 22 00 ну по нєіменію такого свалила, на польову кухню, де було піна паті. Ну а сьогодні відповідно ніяких тєлодвіженій з приводу святкування Дня Незалежності невідбулося, так що отаке от відношення нашого керівництва до цього свята. Воно сьогодні святкувало без нас на виїзді.