header

header lt

. 7 oC легкий дождь

Новини

 
Виберіть тему новин зі списку нижче, а потім виберіть новину для читання.

 

Вона працюе. При Лазаренко такого не было.

Говорить про «Батькивщину» и про Юлию Тимошенко нечего. Всем и так всё, в общем-то, понятно. Считается, что у Тимошенко после всех её телодвижений остался только тот электорат, который от неё не уйдет ни за что, а все прочие уже благополучно разошлись по другим партиям.

Однако, даже несмотря на это, стоит сказать все же несколько не вполне очевидных, похоже, вещей.

Поставить Надежду Савченко первым номером списка – это был очень сильный ход. И даже попытка выставить это всё, как «Юлия Тимошенко пожертвовала своим первым местом в партийном списке» увенчалась успехом. С народом нашим политикам повезло. Никто как-то не сделал акцент на том, что Юлия Владимировна пожертвовала не своим первым местом, а шестнадцатым местом, на которое она сдвинула Александру Кужель. Потому что если Батькивщина проходит в Раду, то туда проходят не по одному, а сразу первые 15 человек списка, то есть Тимошенко ничем не рискует ни на первом, ни на втором местах.

Вот если бы она сама встала на тридцатое место в списке – это был бы ход. Мол, ну-ка, украинцы, сплотимся все, напряжем булки, проголосуем героически, покажем миру явку, а не то сама Юлия Владимировна может до кресла в Раде не долезть.

Но на смелый ход Юлия Владимировна не пошла. Оно и очевидно.

Мажоритарка

Одразу поясню мені не подобається жоден фаворит, замарані вони як співпрацею з ПР так і не зовсім чесним заробітком. Тай вплив на вибори під питанням...

 

Отож вцілому ситуація цікава, в 92 окрузі набралось аж 30 кандидатів з яких десяток проживають в м.Києві ніде не працюють або є адвокатами :). Поясню в чому фішка , це так звані технічні кандидати , які по завершенні підрахунків або й в процесі будуть мутить воду, в першу чергу це судові позові про сказування або перерахунок  результатів в певних виборчих дільницях...

По друге наявність однофамільців, топим конкурентів по максимуму. Тут грішу на Світовенка - таке собі нормальне западло виставить людину с однаковим ініціалами де разне тільки імя, причому досить схоже Віктор-Віталій, хтось сліпкуватий або неуважний може помилитися...

По перебігу предвиборчої агітації тут все гуд , ніхто нікому наче не пакостить , в місті розкидані палатки та різні агітаційні плакати.

Активно борються за прихильність  три кандидати Гудзенко, Світовенко та Глиняний.

 

Я б виділив двох кандидатів Світовенка і Гудзенка , вони більш менш розкручені, активно проводять передвиборчу агітацію. в 2012 вони набрали 30.98% і 19.53% але варто враховувать, що Світовенко був кандидатом від опозиції.. Зараз же БЮТ не в найкращому положенні. Гудзенко ж був скоріше технічним кандидатом, щоб вибити голоса в Світовенка(про це пізніше) але зараз за ним БПП(те ще збіговисько).. Є правда ще "темна конячка" В’юник Олександр Григорович він представник Народного фронту, тут варіант що проголосвують скоріше за партію а не за прізвище,  ймовірність низька але бува по всякому.

 

Як підсумок кожен з цих двох депутатів мають рівнозначні шанси, обидва прізвища знайомі, бувший регіонал з підтримкою БПП та функціонер БЮТ від величі якої залишились крихти.

Так що нічого доброго від них чекати наврядчі можна...

 

Вибір без вибору

Отож 26 жовтня позачергові вибори до ВРУ. Так склалось що нашому округу патологічно не повезло з кандидатами по мажоритарному округу. Я можу ситуацію охарактеризувати чудовою композицією гурту "Ленінград"

{youtube}1CLBANCVHTw{/youtube}

Сьогодні завтра опублікую серію статей по політичним партіям від ресурсу "ПетроіМазепа" та декілька власних суджень по головним кандидатам мажоритарщикам....

Вибори , вибори кандидати самі знаєте хто

Отож 26 жовтня позачергові вибори  в ВР , якщо по партіях більш менш все зрозуміло то по одномандатному виборчому округу все пічально :(

отож всього 30 кандидатів

Зміна керівництва Таращанської районної ради

25 лютого відбулася 43 (позачергова) сесія Таращанської районної ради VІ скликання.
Результатом сесії було складання свої повноважень голови районної ради Поліщука О.О. та його заступника Ткачука А.С, а також розпуск фракції Партії Регіонів в райраді.
Головою районної ради обрано Урожай Людмилу Борисівну, заступником голови – Скабу Ларису Петрівну.

 

ну що ж побажаємо сумлінної праці в цей нелегкий час...

Ну і про політику

Ну що впєрьод на антімайдан!!!

Захистим лєгітивну владу!!!

Пока шо просють на вихідних в Київ на барикади,  як плюшка 250грн на рило в день +2 дні відгулів, клич іде по бюджетникам. МАЛО ПАНОВЕ, нецінете нітрохи...

Сьогодні святкується День бородьби з корупцією

До написання цього опису привів факт від якого я так сказати трохи "приофігєл".
Отож поговоримо про наболюче , про корупцію,про корупцію в освіті.
 
Тут я не буду писати про різного роду "благодійних" внесків, а то тут не попреш, держава на ремонти забила і батькам приходиться з власного кошту ремонтувати кабінети , скидатися на інвентар і тд.
 
Отож перше варіант , не знаю звідки пішла ця звичка, але тепер прийнятона якесь свято(ДН, професійне свято) дарувати вихователю не просто букет квітів і привітання, а й щось матеріальне, є два варіанти :
1) батьківський комітет щось видумує, всі скдаються і дарять
2) жирний варіант - в основному стикався з класними керівниками у початкових класах,  вони самі собі вибирали подарунок і в залежності від нахабства і наглості ціна  подарунок так неслабо варьювалася.
 
Варіант другий - ну це стандарт "поліпшення оцінки" , ну тут не попреш це є скрізь , і корилюється тільки від чесності викладачів, предмету викладання , закладу, за що оцінка (четверть, річна , екзамен).
Причому при цьому варіанті в основному(при залишку совісті у викладача) працює принцип не хотів вчитися виручай себе гривнею, і чим більше забивав тим ьільше відповідно і кеш..
 
Ну і варіант три "ніфіга собі" власне із-за нього і пишу , тут прославився наш агротехнічний коледж, з студентів введений податок "на екзамен" по 50грн., нє ну я все розумію, але не нада ж нагліть. ви взагалі на роботі чи як . Я розумію коли хтось "забивав" на навчання, але ж є студенти які стараються , вчаться,  а тут фігак непонятно за що з тебе щей гроші збивають, і вирісовується така собі кругленька сума тіки з однієї групи на один екзамен .
СКРОМНІШЕ нада бути панове...

Маленька історія з приємним фіналом

Натрапив я на неї вже на фінальній стадії, це історія тривалістю в два місяці, отож:

16 вересня цього року пошукова організація "Память" знайшла невідомого бійця, при ньому були знайдені табакерка, аптечка, муштук,ложка,капсула,пуговиці від гімнастерки,ремінь. Боєць загинув в 1941 при боях за Таращу. Основою для пошуку даних бійця були :

ложка Ложка1 та вкладиш з капсули Без имени-11

як бачите не густо але щось.

З цього і починається історія в два місяці з перебором всих варіантів із ложкою і з вкладишем, хто це міг бути, складність полягала в тому що архіви загинули в котлі а вкладиш був в не найкращому стані, плюс я в подальшому виявилось що він з Чувашії , а там свої нюанси з прізвищам імям по-батькові. 16 листопада закінчилась епопея, солдат -  Леонтьев Фадей Леонтьевьич, 1921 г.р. из Шихазановского района Чувашской АССР . Перезахороненя буде весною-літом  2014.Скоріш за все мабуть на 9 травня під дату(ІМХО )

Так що ВЕЛИКА подяка пошуківцям з "Памяті" та форумчанам з райберту.

Це зжмакана історія,  оригінал подій тут не полінуйтеся там всього 4 листки.

 

П.С. кому цікаво Опис всіх захоронень солдат в районі http://www.ex.ua/866276724244

Про життя

Вітаю всіх мешканців Таращі і найблищих місцин з початком зими. так сталося що я трохи підзабив на наповнення сайту , нічого новенького не писав , постараюсь виправитись. З нового року виписав "Таращанський край" так що в звязку з проханнями щодо викладання електронного варіанту буду викладати пдф копію видання (незнаю може щось цікаве там для себе і вичитаєте), ну і постараюсь всеж таки писати частіше...