header

header lt

. 11 oC пасмурно

Новини

 
Виберіть тему новин зі списку нижче, а потім виберіть новину для читання.

 

Зміна керівництва Таращанської районної ради

25 лютого відбулася 43 (позачергова) сесія Таращанської районної ради VІ скликання.
Результатом сесії було складання свої повноважень голови районної ради Поліщука О.О. та його заступника Ткачука А.С, а також розпуск фракції Партії Регіонів в райраді.
Головою районної ради обрано Урожай Людмилу Борисівну, заступником голови – Скабу Ларису Петрівну.

 

ну що ж побажаємо сумлінної праці в цей нелегкий час...

Ну і про політику

Ну що впєрьод на антімайдан!!!

Захистим лєгітивну владу!!!

Пока шо просють на вихідних в Київ на барикади,  як плюшка 250грн на рило в день +2 дні відгулів, клич іде по бюджетникам. МАЛО ПАНОВЕ, нецінете нітрохи...

Сьогодні святкується День бородьби з корупцією

До написання цього опису привів факт від якого я так сказати трохи "приофігєл".
Отож поговоримо про наболюче , про корупцію,про корупцію в освіті.
 
Тут я не буду писати про різного роду "благодійних" внесків, а то тут не попреш, держава на ремонти забила і батькам приходиться з власного кошту ремонтувати кабінети , скидатися на інвентар і тд.
 
Отож перше варіант , не знаю звідки пішла ця звичка, але тепер прийнятона якесь свято(ДН, професійне свято) дарувати вихователю не просто букет квітів і привітання, а й щось матеріальне, є два варіанти :
1) батьківський комітет щось видумує, всі скдаються і дарять
2) жирний варіант - в основному стикався з класними керівниками у початкових класах,  вони самі собі вибирали подарунок і в залежності від нахабства і наглості ціна  подарунок так неслабо варьювалася.
 
Варіант другий - ну це стандарт "поліпшення оцінки" , ну тут не попреш це є скрізь , і корилюється тільки від чесності викладачів, предмету викладання , закладу, за що оцінка (четверть, річна , екзамен).
Причому при цьому варіанті в основному(при залишку совісті у викладача) працює принцип не хотів вчитися виручай себе гривнею, і чим більше забивав тим ьільше відповідно і кеш..
 
Ну і варіант три "ніфіга собі" власне із-за нього і пишу , тут прославився наш агротехнічний коледж, з студентів введений податок "на екзамен" по 50грн., нє ну я все розумію, але не нада ж нагліть. ви взагалі на роботі чи як . Я розумію коли хтось "забивав" на навчання, але ж є студенти які стараються , вчаться,  а тут фігак непонятно за що з тебе щей гроші збивають, і вирісовується така собі кругленька сума тіки з однієї групи на один екзамен .
СКРОМНІШЕ нада бути панове...

Маленька історія з приємним фіналом

Натрапив я на неї вже на фінальній стадії, це історія тривалістю в два місяці, отож:

16 вересня цього року пошукова організація "Память" знайшла невідомого бійця, при ньому були знайдені табакерка, аптечка, муштук,ложка,капсула,пуговиці від гімнастерки,ремінь. Боєць загинув в 1941 при боях за Таращу. Основою для пошуку даних бійця були :

ложка Ложка1 та вкладиш з капсули Без имени-11

як бачите не густо але щось.

З цього і починається історія в два місяці з перебором всих варіантів із ложкою і з вкладишем, хто це міг бути, складність полягала в тому що архіви загинули в котлі а вкладиш був в не найкращому стані, плюс я в подальшому виявилось що він з Чувашії , а там свої нюанси з прізвищам імям по-батькові. 16 листопада закінчилась епопея, солдат -  Леонтьев Фадей Леонтьевьич, 1921 г.р. из Шихазановского района Чувашской АССР . Перезахороненя буде весною-літом  2014.Скоріш за все мабуть на 9 травня під дату(ІМХО )

Так що ВЕЛИКА подяка пошуківцям з "Памяті" та форумчанам з райберту.

Це зжмакана історія,  оригінал подій тут не полінуйтеся там всього 4 листки.

 

П.С. кому цікаво Опис всіх захоронень солдат в районі http://www.ex.ua/866276724244

Про життя

Вітаю всіх мешканців Таращі і найблищих місцин з початком зими. так сталося що я трохи підзабив на наповнення сайту , нічого новенького не писав , постараюсь виправитись. З нового року виписав "Таращанський край" так що в звязку з проханнями щодо викладання електронного варіанту буду викладати пдф копію видання (незнаю може щось цікаве там для себе і вичитаєте), ну і постараюсь всеж таки писати частіше...

Дороги

О так, нарешті автомобілісти району тай не тільки дочекалися початку , ямкового ремонту доріг містаю. З середи ведуться роботи на центральній дорозі , прилеглі покищо залишаються під питанням....

Перепоховання невідомих солдатів 8го травня

8 го травня відбулось перепоховання 15 невідомих солдат в с. Лукянівка. Все пройшло досить непогано. Було присутнє керівництво району, представники обласного керівництва  ,представники  громадської історико-пошукової  організації  "Пам”ять”  та пошукової  організації  „Пошук”, власне які і знайшли їх. Всі вище згадані особи , виступили, привітали один одного грамотами, згадали часи лихоліття і т.д.

Ну і трохи неприємного, як же без нього. Як завжди зігнали кучу народу з району, тіпа по 3 особи від організації .

Як результат, ще не закінчились заходи, а народ начав розсасуватись :(. Ну от нафіга ці масовки , ліпше меньше народу, але всі хто прийде , прийдуть від щирого серця. Ну і найбільше душевною була промова бабусі зі спілки ветеранів, говорила від серця, з тремтячим голосом, аж важко на серці стало.

Ну і трошки фото

 

IMG 08052013 122402IMG 08052013 122240IMG 08052013 115815IMG 08052013 115759

IMG 08052013 111905DSC 0076DSC 0031DSC 0026

Святкування чи то Дня Урожая чи Дня незалежності

Завтра 22.08 о 19.00 запрошуються всі до ДК на святкування чи то Дня Урожая чи Дня незалежності, так і не зрозуміло.

Обіцяють для любителів попси Ірка Білик і можливо Катюха Бужинська, для гурманів Т.І.К.