header

header lt

. 11 oC пасмурно

Новини

 
Виберіть тему новин зі списку нижче, а потім виберіть новину для читання.

 

Дороги

О так, нарешті автомобілісти району тай не тільки дочекалися початку , ямкового ремонту доріг містаю. З середи ведуться роботи на центральній дорозі , прилеглі покищо залишаються під питанням....

Перепоховання невідомих солдатів 8го травня

8 го травня відбулось перепоховання 15 невідомих солдат в с. Лукянівка. Все пройшло досить непогано. Було присутнє керівництво району, представники обласного керівництва  ,представники  громадської історико-пошукової  організації  "Пам”ять”  та пошукової  організації  „Пошук”, власне які і знайшли їх. Всі вище згадані особи , виступили, привітали один одного грамотами, згадали часи лихоліття і т.д.

Ну і трохи неприємного, як же без нього. Як завжди зігнали кучу народу з району, тіпа по 3 особи від організації .

Як результат, ще не закінчились заходи, а народ начав розсасуватись :(. Ну от нафіга ці масовки , ліпше меньше народу, але всі хто прийде , прийдуть від щирого серця. Ну і найбільше душевною була промова бабусі зі спілки ветеранів, говорила від серця, з тремтячим голосом, аж важко на серці стало.

Ну і трошки фото

 

IMG 08052013 122402IMG 08052013 122240IMG 08052013 115815IMG 08052013 115759

IMG 08052013 111905DSC 0076DSC 0031DSC 0026

Святкування чи то Дня Урожая чи Дня незалежності

Завтра 22.08 о 19.00 запрошуються всі до ДК на святкування чи то Дня Урожая чи Дня незалежності, так і не зрозуміло.

Обіцяють для любителів попси Ірка Білик і можливо Катюха Бужинська, для гурманів Т.І.К.

Святкування Івана Купала

DSC 0067 800x600
 В пятницю о 18 00 пройде святкування Івана Купала,цього року в зв'язку з виборами, все буде глобальніше , буде концерт і святковий феєрверк. Во як!!
 
 А тепер про закулісне, в зв'язку з тим що на святкування може приїхати губернатор, або як мінімум зам, наші як завжди не довго думаючи включили адміністративну систему на повну, задача нон стоп зібрати велику масовку(5к чоловік), тому всі організації мають бути як штик. Ну і скоріш за все будуть махать прапорами і кричать Янукович, ПР вперед до світлого майбутнього. НУ і питається нафіга це все, народ і так любив святкувати і досить масово приходив,тим більше концерти в нашій місцевості рідкість, так ні нада й тут відрапортуватися перед керівництвом.
 
Концертна програма буде на площі біля ДК , виступатимуть гурти АРМІЯ і Авіатор, а також партійні функціонери :).
Ах да забув , всю цю хрєнь організовує Сергій Кацуба, досить цікавий перець, кому цікаво про оборудки , зайдіть на сайт НАШІ ГРОШІ.

9 травня. Сумно....

Ото ж вітаю всіх ветеранів і не тільки з цим великим святом.
З кожним роком ветеранів стає все менше і менше, ставлення людей теж змінюється, все зводиться до ще одного вихідного дня, і участь в святі для галочки.
Veterans
А тепер про сумне , і просто неприємне.
        Цього року наше керівництво скористалось по повній таким святом.
Ну починаючи з так званих продовольчих подарунків , з поздоромленням всім відомої партії(з голубоватим віддтінком). Ну не знаю кращеб трохи покращили свою увагу до тих небагатьох живих ветеранів, а не втюхували  цб принизливу подачку(тіпа кг крупи, кг муки і ще коїсь хрені). Ну і фіг зними.
 
        Далі ще краще на святкуванні, чи то правильний ветеран, чи правильний інструктаж , але агітка вийшла те шо треба , влада зер гут, апозиція пагані і нєфіг владі мішати працювати.
Ну із цим нафіг, мо справді ідейний попався, і в нього все ОК.
 
        Святкування впринципі умістилось десь в годинку з привітаннями , невеличким концертом , покладанням квітів. коротше кажучи народ почав розходитись в 11-30 а в 12 00 розсосався  повністю. Ніяких концертних програм взагалі тупо нічого. Галочка поставлена .... свято тіпа відсвятковане, ну і де память про загиблих , короча торба .
 
 
Ну і апофеоз цього всього дійства пада-бада-пабам.
І так барабанна дробь.
По традиції я фоткаю кожного року "Вічний вогонь" ну от цього року мені це моглоб і не вдатися, отож
 
11-33 вогонь горить , остатки людей роблять знімки малечі на його фоні 
Fire
і вуаля
11-39 вогонь перестав бути вічним.
No Fire
Та твою мать , де грьобана спілка ветеранів , де та повага до загиблих, і тих хто воював, та працював на перемогу в тій війні. Хоч би мали повагу та далиб йому нормально хочаб день відпалать.
 
А в середу Таращанка та сайт адміністрації буде розказувати про Урочисте відсвяткування...
Короче Стидно панове, стидно.
 П.С.
Ну а ветеранам побажання ще довгенько нас радувати, своєю стійкістю а голоне кількістю.

Re: Трошки

Ну по перше дякую за коментарі до попередньої статті "Трошки". Що ж зараз трошки побуду напищеним і повихваляю себе...

Отож, як багато в нашому житті вирішує випадок , будучи перед проводами на Мулівському кладовищі , дьорнув мене тий самий випадок а може й просто захотілось відвідати братську могилу. Як видно на фото там вказано 5 прізвищ і усьо далі 188 невідомих, десь уже місяців 10 я  час від часу повертався до тих подій і старався знайти всі прізвища, але уви вдалось віднайти тільки додатково ще 10 прізвищ тільки командного составу,списків рядових нажаль не знайшов, короче результат був не дуже. Ну так от написи на памятнику дублює мраморна плита що лежить на самій могилі і на неї я чомусь тоді не глянув, ну не думав я що записи можуть відрізнятись. А цього разу взір впав на ту плиту і як кажуть серце йокнуло, прізвища відрізнялись , на плиті було ще декілька прізвищ які чомусь на памятнику не написали, і тут мозок вибухнув від надії так як прізвища були незнайомі і можна було по ним натрапити на оперативні зведення по втратам, погнав галопом до авто взяв ручку листок бумаги і гайда додому , і ось результат 26 прізвищ, з роком народження, датою смерті званням і підрозділом. МНУ радий як удав. Це було напищення , а тепер самовихваляння: було зроблено дві роздруківки , які буде заломіновано і приклеєно ось тута , так би мовити щоб всі знали хто тут лежить(приліплю де намальовано зеленим , має бути гармонійно), надіюсь ніхто не придовбеться за спаклюження памятника, і не зірве.

Во який я молодесь, Шуткую,

а взагаліто в душі ще теплиться надія на ще якусь випадковість і я таки натраплю на саме тий головний список втрат 3 кав. дивізії рядового складу, яка цікавить мене найбільше так, як це і є основа тих невідомих.Шана ним і низький уклін. Нижче фото памятника і скріншоти списків

  121082011q

Обережно

не знаю з чим це повязано, можливо з покращенням погодніх умов, але прохання до водіїв і до пішоходів , будьте обережними і обачними на  дорозі , а то два  летальні випадки на протязі кількох днів , для нашого міста , якось занадто...

Люди , що роблять добру справу

      Зарас настав такий час , що рідко зустрічаються такі люди , що техенько роблять добрі справи ,і при цьому  не кричать і не бють в собі в груди , які вони молодці. Отож невеличка предісторія.
      Десь місяці два , три тому скануючи інтернет на всякі цікавинки про наше місто натрапив на одну тему білоцерківського форуму , чесно зачепило, хотів одразу написати , але то здоровя підкачало , то робота навалилась а той просто натхнення не було, то ж коротко...
       Є такі люди організацією назвати складно, просто група хороших людей "Давайте подарим детям праздник" . Суть заключається в тому , що собираються прості люди , скидаються і їдуть в дитячий будинок і дарять дітям святковий день. Робота архі складна і кропітлива в плані організації. Так от вони провели 2 акції в нашому дитбудинку "НАДІЯ" і подарували два святкові дні для вихованців.
Розписува ти не буду все рухи і результати можна прочитати по зсилкам , що кину , ну  і фото.
ВЕЛИКА ПОДЯКА ВСІМ ХТО БРАВ В НІЙ УЧАСТЬ.
Посилання
акція 1   bc-city.com/index.php?showtopic=45849&st=80
акція 2   bc-city.com/index.php?showtopic=59586&hl=%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B0&fromsearch=1
фото       vk.com/club22421994