header

header lt

. 7 oC легкий дождь

Новини

 
Виберіть тему новин зі списку нижче, а потім виберіть новину для читання.

 

Трошки

Давненько не писав , то не було часу, то було просто впадло. Сам інколи картаю за свою лінь. НА багато речей просто тимчасово забив, але постараюсь виправитись.

Сьогодні додав нові фото нашого міста в період 70-80 хх років , велика подяка за це Єлені Патлай.

Трошки пошаманив , щоб виглядали пристойно, нажаль час робить свою чорну справу.

ПАК «Профорієнтаційний термінал»

12 березня  у Петрівській   ЗОШ І-ІІІ ст.  спеціалістами Таращанського районного центру зайнятості був проведений захід  по презентації роботи  ПАК «Профорієнтаційний термінал», за  участі  34 осіб.

   З  вступним словом виступила головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг В.І.Сухомлин, яка ознайомила присутніх з призначенням та роботою профорієнтаційних терміналів.

Святкування 80-ї річниці утворення Київської області

       23 лютого 2012 року в Таращанському районному Будинку культури відбудеться районне святкування 80-ї річниці утворення Київської області, Дня захисника Вітчизни та свята «Масляної», що символізує проводи Зими та початок Весни. У програмі свята:

11.00-11.30 - відкриття районної виставки творчих робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва;

11.30-12.00 - грає духовий оркестр Ківшоватського СБК; 12.00-14.00 - великий святковий концерт;

14.00-15.00 - театралізоване дійство „Вас Масляна в гості чекає!” 15.00-16.00 - огляд виставкових палаток;

15.00-17.00 - святковий концерт колективів художньої самодіяльності сіл району; 15.30-16.00 - святкова ігротека;

15.00-17.00 - пригощання млинцями, пиріжками, варениками, гарячими напоями

Кримінал

Сьогодні сталася подія , майже як в кіно.
Вночі невідомі пограбували ювелірний магазин Сузіря , що знаходиться в центрі міста. Зловмисники спочатку проникли в сусідній магазин, де наварили ~800грн з каси. далі через стіну проникли в ювелірний де й зробили свою основну  чорну справу. Зрозуміло що ніхто нічого не бачив. В звязку з досить нормальним рівнем робіт виникають підозри , що сигналізації не було :(.
Ну і друга подія (її достовірність під певним питанням)  посеред білого дня невідомий погрожуючи зброєю спробував пограбувати другу ювелірну крамницю що розміщена в приміщенні універмагу, спроба з якихось причин не вдалась, і невідомий з спільником злиняв на авто.
Отакий от кримінальний деньок першого лютого намалювався

Згадаймо шкільні роки.

В цю суботу 4 лютого в школах міста пройдуть зустрічі випускників шкіл,
ЗОШ №1(гімназія Ерудит) початок міроприємств в 14 00
ЗОШ №2 початок в 14 00
Ківшоватська ЗОШ початок в 16 00 . 

27012012741

Сумно

    Проглядаючи новини про діяльність нашої РДА і  головного нашого очільника, стало геть сумно , ну панове навіщо розказувати про "таку" робочу нараду, далі цитата
 Також головний лікар Таращанській ЦРЛ В.В. Назарина отримав доручення відкрити рахунок, на який за власною згодою керівників аптек Таращанського району будуть перераховуватися кошти даним хворим.Окрім цього, Анатолій Васильович повідомив про відкриття нового спеціального автобусного маршруту, що призначений для перевезення хворих на хронічну ниркову недостатність з м.Тараща до Міжрайонного гемодіалізного центру, який знаходиться в м. Біла Церква на базі районної лікарні №2. Даний маршрут було відкрито за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка
    Читаючи між рядками, керівникам аптек сказали скиньтеся , а то інакше чекайте в гості ... а далі іде перелік відповідних контролюючих служб.
      Ну і відповідно автоперевізників чекала аналогічна ситуація з маршрутом, тут вже Присяжнюк "посприяв".
Це нагадує ситуацію з виписуванням газети "Таращанський край" коли мало не щотижня з листопада місяця на нарадах "піднімається питання про підписку" а реально всі працівники бюджетних установ під список а примусовому порядку повинні виписати газету, щоб хоть якось набрати тираж 3369 примірників, ане простіше щось змінити в редакторській політиці газети, щоб вона перестала бути Прапором комунізму(вісником РДА) а хочаб на 50% стала цікавою для читачів району та міста.
     Короче влада як не розуміла так і напевне не зрозуміє, що на репресивних методах далеко не заїдеш, а зараз навіть і ставе це в свої досягнення.
Сумно одним словом...

До дня визволення Таращі

 

        5 січня відзначався День визволення Таращі, в звязку з цим проводилися нашими певні міроприємства, як то завжди покладання квітів, поздоровлення ветеранів і т.д., так от потрапила мені на очі в нашій районній газеті "Таращанський край" така от стаття про одного нашого ветерана, нижче приведу сам текс статті, ну і трошки свого тексту.

Невеликий підсумок 2011 року

      От і спливають останні години 2011 року ,в цьому році багато чого планувалось зробити та реалізувати, от і вирішив я написати маленький огляд деяких здійснених  і не дуже планів, ну що ж почнемо.

Новорічна ялинка

    elka
 
 
    23 грудня відбулося офіційне відкриття головної ялинки, цього разу міська рада вирішила не заморачуватись з встановленням окремої ялинки , а просто облаштувала ялинку біля флагштока , заодно і ще дві, так що в нас є головна ялинка і її замісниця :). Відповідно все це діло було обмите, виступами очільників, і концертною програмою.