header

header lt

. 11 oC пасмурно

Новини

 
Виберіть тему новин зі списку нижче, а потім виберіть новину для читання.

 

Сумно

    Проглядаючи новини про діяльність нашої РДА і  головного нашого очільника, стало геть сумно , ну панове навіщо розказувати про "таку" робочу нараду, далі цитата
 Також головний лікар Таращанській ЦРЛ В.В. Назарина отримав доручення відкрити рахунок, на який за власною згодою керівників аптек Таращанського району будуть перераховуватися кошти даним хворим.Окрім цього, Анатолій Васильович повідомив про відкриття нового спеціального автобусного маршруту, що призначений для перевезення хворих на хронічну ниркову недостатність з м.Тараща до Міжрайонного гемодіалізного центру, який знаходиться в м. Біла Церква на базі районної лікарні №2. Даний маршрут було відкрито за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка
    Читаючи між рядками, керівникам аптек сказали скиньтеся , а то інакше чекайте в гості ... а далі іде перелік відповідних контролюючих служб.
      Ну і відповідно автоперевізників чекала аналогічна ситуація з маршрутом, тут вже Присяжнюк "посприяв".
Це нагадує ситуацію з виписуванням газети "Таращанський край" коли мало не щотижня з листопада місяця на нарадах "піднімається питання про підписку" а реально всі працівники бюджетних установ під список а примусовому порядку повинні виписати газету, щоб хоть якось набрати тираж 3369 примірників, ане простіше щось змінити в редакторській політиці газети, щоб вона перестала бути Прапором комунізму(вісником РДА) а хочаб на 50% стала цікавою для читачів району та міста.
     Короче влада як не розуміла так і напевне не зрозуміє, що на репресивних методах далеко не заїдеш, а зараз навіть і ставе це в свої досягнення.
Сумно одним словом...

До дня визволення Таращі

 

        5 січня відзначався День визволення Таращі, в звязку з цим проводилися нашими певні міроприємства, як то завжди покладання квітів, поздоровлення ветеранів і т.д., так от потрапила мені на очі в нашій районній газеті "Таращанський край" така от стаття про одного нашого ветерана, нижче приведу сам текс статті, ну і трошки свого тексту.

Невеликий підсумок 2011 року

      От і спливають останні години 2011 року ,в цьому році багато чого планувалось зробити та реалізувати, от і вирішив я написати маленький огляд деяких здійснених  і не дуже планів, ну що ж почнемо.

Новорічна ялинка

    elka
 
 
    23 грудня відбулося офіційне відкриття головної ялинки, цього разу міська рада вирішила не заморачуватись з встановленням окремої ялинки , а просто облаштувала ялинку біля флагштока , заодно і ще дві, так що в нас є головна ялинка і її замісниця :). Відповідно все це діло було обмите, виступами очільників, і концертною програмою.

Кадрові зміни

           В Управлінні Державної казначейської служби України у Таращанському районі Київської області новий керівник  Марченко Світлана Миколаївна, 23 грудня вона офіційно була представлена колективу служби,  до цього  Світлана Миколаївна працювала у фінансовому управлінні Таращанської районної державної адміністрації.
 

Вшанування пам’яті жертв Голодомору

25 листопада проводилися міроприэмства з вшанування памяті жертв Голодомору, участь в міроприємствах взяли депутати районної ради, структурні підрозділи райдержадміністрації та жителі Таращанського району. Це все діло проводилося в вигляді мітингу-реквію „Запалимо свічку” .

До пам’ятного знака жертвам голодомору було покладено квіти від райдержадміністрації, районної ради, міської ради та колективів працівників підприємств, установ і організацій Таращанського району.

П.С.

Прошу мене не кретикувати, але напишу від себе, память штука добра, і всякі такі мітинги річ теж добра , але тільки тоді коли люди збираються на них самі, без примусу. В нас же чомусь склалася ситуація, що на такі міроприємства народ женуть примусово, з різного роду державних установ, і замість того щоб дійсно з "сумом" на морді-ліца вшанувати і згадати ті важкі події , люди відбувають відбувальщину, спілкуються про своє, зі смішками і страдають всякою...

ВІд чого стає трохи гидко, короче от таке моє наболівше фе...

Районна СЕС

   Як казав один кіногерой "У нас пренеприятнейшее известие", в районі продовжується ситуація з виведення служб з району, цього разу дійшла справа до Районної санітарно-епідеміологічної служби, служба виводиться в підпорядкування Рокитнянської СЕС.

Заміна в прокуратурі

14 листопада, заступник прокурора Київської області В.В.Лушер, представив нового прокурора нашого району Ірина Олександрівна Кривонос.
Ірині Олександрівні 39 років, до призначання на посаду працювала помічником, а потім старшим помічником прокурора Дарницького району міста Києва, заступником начальника відділу прокуратури Київської області.
П.С.
Як бачимо прокурорша пройшла всі карєрні ступені, так що будим надіятись на порядність і компетентність.
Як показав перший тиждень роботи тьотінька вродь нормальна :) , так що побажаємо їй натхнення й сил.

Подальший розвиток і плани

Вирішив написати маленький лікбез , що планується зробити і доробити і змінити в сайті.
Почнемо з головного , зараз основна ідея фікс доробити розділ "Ми памятаєм" , зараз все впирається в час , але надіюсь до нового року все доробити там близько 400 прізвищ , так що гарний шмат роботи.
Виникли проблеми по написанню історії боїв за таращу в 1941 року - в загальному плані все зрозуміло хто-де із ким бився  ,а от привязаться до конкретного місця за 2 місяці так і не вдалося, плюс не зрозуміло чи проводилось пеерепоховання після війни , надіюсь що виясню.
Інтерактивна карта - все ж  надіюсь виділити час і в цю суботу чи неділю і таки відфоткати панорамні фотографії вулиць нашого міста та зробити подорож сірим осіннім містом. В ідеалі є ідея зробити 4 панорамні карти по порах року.
Вирішив відмовитись в освітлюванні дій нашої райадміністрації в звязку з появою і нормальним інформаційним супрободом їхнього сайту в плані новин. Так як бажання писати  про роботу  РДА нема. Ключові події як завжди будуть друкуватись.
Галерея -  так як сайт розрісся  за рахунок фото та різних інтерерактивних приблуд до 300 метрів були проблеми з розміщенням фотографій та різних цікавих речей,я  нарешті  вирвав з свого бюджету певні кошти і таки змінив хостинг , як результат місця стало набагато більше для сайту. Відповідно скоро додам ФОТО з різних міроприємств та подій, історичні фото та різні цікаві речі, які найближчим часом розміщу.
Ну а в загальному залишаю такі непотрібні категорії як ЧАТ , ФОРУМ, Едокументи.
П.С.
все ж  чекаю якоїсь активності від користувачів, які заходять на сайт(всеж таки 70 чол. в день), мождиво в Вас є якісь ідеї щоб ви хотіли бачити чи змінити на сайті.
З повагою
 Sign O Sharaevskiy