header

header lt

. 2 oC пасмурно

Актуально

Ну і про політику

Ну що впєрьод на антімайдан!!!

Захистим лєгітивну владу!!!

Пока шо просють на вихідних в Київ на барикади,  як плюшка 250грн на рило в день +2 дні відгулів, клич іде по бюджетникам. МАЛО ПАНОВЕ, нецінете нітрохи...

Сьогодні святкується День бородьби з корупцією

До написання цього опису привів факт від якого я так сказати трохи "приофігєл".
Отож поговоримо про наболюче , про корупцію,про корупцію в освіті.
 
Тут я не буду писати про різного роду "благодійних" внесків, а то тут не попреш, держава на ремонти забила і батькам приходиться з власного кошту ремонтувати кабінети , скидатися на інвентар і тд.
 
Отож перше варіант , не знаю звідки пішла ця звичка, але тепер прийнятона якесь свято(ДН, професійне свято) дарувати вихователю не просто букет квітів і привітання, а й щось матеріальне, є два варіанти :
1) батьківський комітет щось видумує, всі скдаються і дарять
2) жирний варіант - в основному стикався з класними керівниками у початкових класах,  вони самі собі вибирали подарунок і в залежності від нахабства і наглості ціна  подарунок так неслабо варьювалася.
 
Варіант другий - ну це стандарт "поліпшення оцінки" , ну тут не попреш це є скрізь , і корилюється тільки від чесності викладачів, предмету викладання , закладу, за що оцінка (четверть, річна , екзамен).
Причому при цьому варіанті в основному(при залишку совісті у викладача) працює принцип не хотів вчитися виручай себе гривнею, і чим більше забивав тим ьільше відповідно і кеш..
 
Ну і варіант три "ніфіга собі" власне із-за нього і пишу , тут прославився наш агротехнічний коледж, з студентів введений податок "на екзамен" по 50грн., нє ну я все розумію, але не нада ж нагліть. ви взагалі на роботі чи як . Я розумію коли хтось "забивав" на навчання, але ж є студенти які стараються , вчаться,  а тут фігак непонятно за що з тебе щей гроші збивають, і вирісовується така собі кругленька сума тіки з однієї групи на один екзамен .
СКРОМНІШЕ нада бути панове...

Маленька історія з приємним фіналом

Натрапив я на неї вже на фінальній стадії, це історія тривалістю в два місяці, отож:

16 вересня цього року пошукова організація "Память" знайшла невідомого бійця, при ньому були знайдені табакерка, аптечка, муштук,ложка,капсула,пуговиці від гімнастерки,ремінь. Боєць загинув в 1941 при боях за Таращу. Основою для пошуку даних бійця були :

ложка Ложка1 та вкладиш з капсули Без имени-11

як бачите не густо але щось.

З цього і починається історія в два місяці з перебором всих варіантів із ложкою і з вкладишем, хто це міг бути, складність полягала в тому що архіви загинули в котлі а вкладиш був в не найкращому стані, плюс я в подальшому виявилось що він з Чувашії , а там свої нюанси з прізвищам імям по-батькові. 16 листопада закінчилась епопея, солдат -  Леонтьев Фадей Леонтьевьич, 1921 г.р. из Шихазановского района Чувашской АССР . Перезахороненя буде весною-літом  2014.Скоріш за все мабуть на 9 травня під дату(ІМХО )

Так що ВЕЛИКА подяка пошуківцям з "Памяті" та форумчанам з райберту.

Це зжмакана історія,  оригінал подій тут не полінуйтеся там всього 4 листки.

 

П.С. кому цікаво Опис всіх захоронень солдат в районі http://www.ex.ua/866276724244

Дороги

О так, нарешті автомобілісти району тай не тільки дочекалися початку , ямкового ремонту доріг містаю. З середи ведуться роботи на центральній дорозі , прилеглі покищо залишаються під питанням....

9 травня. Сумно....

Ото ж вітаю всіх ветеранів і не тільки з цим великим святом.
З кожним роком ветеранів стає все менше і менше, ставлення людей теж змінюється, все зводиться до ще одного вихідного дня, і участь в святі для галочки.
Veterans
А тепер про сумне , і просто неприємне.
        Цього року наше керівництво скористалось по повній таким святом.
Ну починаючи з так званих продовольчих подарунків , з поздоромленням всім відомої партії(з голубоватим віддтінком). Ну не знаю кращеб трохи покращили свою увагу до тих небагатьох живих ветеранів, а не втюхували  цб принизливу подачку(тіпа кг крупи, кг муки і ще коїсь хрені). Ну і фіг зними.
 
        Далі ще краще на святкуванні, чи то правильний ветеран, чи правильний інструктаж , але агітка вийшла те шо треба , влада зер гут, апозиція пагані і нєфіг владі мішати працювати.
Ну із цим нафіг, мо справді ідейний попався, і в нього все ОК.
 
        Святкування впринципі умістилось десь в годинку з привітаннями , невеличким концертом , покладанням квітів. коротше кажучи народ почав розходитись в 11-30 а в 12 00 розсосався  повністю. Ніяких концертних програм взагалі тупо нічого. Галочка поставлена .... свято тіпа відсвятковане, ну і де память про загиблих , короча торба .
 
 
Ну і апофеоз цього всього дійства пада-бада-пабам.
І так барабанна дробь.
По традиції я фоткаю кожного року "Вічний вогонь" ну от цього року мені це моглоб і не вдатися, отож
 
11-33 вогонь горить , остатки людей роблять знімки малечі на його фоні 
Fire
і вуаля
11-39 вогонь перестав бути вічним.
No Fire
Та твою мать , де грьобана спілка ветеранів , де та повага до загиблих, і тих хто воював, та працював на перемогу в тій війні. Хоч би мали повагу та далиб йому нормально хочаб день відпалать.
 
А в середу Таращанка та сайт адміністрації буде розказувати про Урочисте відсвяткування...
Короче Стидно панове, стидно.
 П.С.
Ну а ветеранам побажання ще довгенько нас радувати, своєю стійкістю а голоне кількістю.

Обережно

не знаю з чим це повязано, можливо з покращенням погодніх умов, але прохання до водіїв і до пішоходів , будьте обережними і обачними на  дорозі , а то два  летальні випадки на протязі кількох днів , для нашого міста , якось занадто...

Згадаймо шкільні роки.

В цю суботу 4 лютого в школах міста пройдуть зустрічі випускників шкіл,
ЗОШ №1(гімназія Ерудит) початок міроприємств в 14 00
ЗОШ №2 початок в 14 00
Ківшоватська ЗОШ початок в 16 00 . 

27012012741

Сумно

    Проглядаючи новини про діяльність нашої РДА і  головного нашого очільника, стало геть сумно , ну панове навіщо розказувати про "таку" робочу нараду, далі цитата
 Також головний лікар Таращанській ЦРЛ В.В. Назарина отримав доручення відкрити рахунок, на який за власною згодою керівників аптек Таращанського району будуть перераховуватися кошти даним хворим.Окрім цього, Анатолій Васильович повідомив про відкриття нового спеціального автобусного маршруту, що призначений для перевезення хворих на хронічну ниркову недостатність з м.Тараща до Міжрайонного гемодіалізного центру, який знаходиться в м. Біла Церква на базі районної лікарні №2. Даний маршрут було відкрито за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка
    Читаючи між рядками, керівникам аптек сказали скиньтеся , а то інакше чекайте в гості ... а далі іде перелік відповідних контролюючих служб.
      Ну і відповідно автоперевізників чекала аналогічна ситуація з маршрутом, тут вже Присяжнюк "посприяв".
Це нагадує ситуацію з виписуванням газети "Таращанський край" коли мало не щотижня з листопада місяця на нарадах "піднімається питання про підписку" а реально всі працівники бюджетних установ під список а примусовому порядку повинні виписати газету, щоб хоть якось набрати тираж 3369 примірників, ане простіше щось змінити в редакторській політиці газети, щоб вона перестала бути Прапором комунізму(вісником РДА) а хочаб на 50% стала цікавою для читачів району та міста.
     Короче влада як не розуміла так і напевне не зрозуміє, що на репресивних методах далеко не заїдеш, а зараз навіть і ставе це в свої досягнення.
Сумно одним словом...

До дня визволення Таращі

 

        5 січня відзначався День визволення Таращі, в звязку з цим проводилися нашими певні міроприємства, як то завжди покладання квітів, поздоровлення ветеранів і т.д., так от потрапила мені на очі в нашій районній газеті "Таращанський край" така от стаття про одного нашого ветерана, нижче приведу сам текс статті, ну і трошки свого тексту.