header

header lt

. 2 oC пасмурно

Актуально

Районна СЕС

   Як казав один кіногерой "У нас пренеприятнейшее известие", в районі продовжується ситуація з виведення служб з району, цього разу дійшла справа до Районної санітарно-епідеміологічної служби, служба виводиться в підпорядкування Рокитнянської СЕС.

101 інформує.

Дії у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій

 

Пожежі та надзвичайні ситуацій приносять людям багато лиха. Вони знищують будівлі, цінні предмети, меблі і книги, культурні цінності,словом все, що людина змогла придбати за роки наполегливої праці.Найгірше те, що вони забирають саме дороге і цінне - життя.У разі виявлення пожежі (ознак горіння) кожному громадянину необхідно:

20 років нашій Україні

ukraine_day-2011-hp

ШАНОВНІ ТАРАЩАНЦІ,

щиро вітаю Вас з Днем Незалежності, нашій країні сьогодні виповнилося 20 років, про що незабув нам нагадати Гугл, за що йому окрема подяка.

 

П.С.

А тепер про сумне, панове такого ганебного "святкування" ,як цього року ще небуло, я не розумію, для кого проводилися заходи 23 числа зранку , якщо всі  працюють, і взагалі , що святкувалося????, можновладці ви ж не святкуєте свій день народження в переддень, тим більше сьогодні не рядова річниця, а кругла дата. Далі ввечері відбулася святкова дискотека , ну да ладно дітаора відпочила , молодь, же чекала ніби мав відбутися салют в 22 00 ну по нєіменію такого свалила, на польову кухню, де було піна паті. Ну а сьогодні відповідно ніяких тєлодвіженій з приводу святкування Дня Незалежності невідбулося, так що отаке от відношення нашого керівництва до цього свята. Воно сьогодні святкувало без нас на виїзді.

Отакі от приємні штуки зустрічаються на стовпах

180820110021808201100118082011

Першу таку "обявку" побачив в понеділок, коли йшов на роботу(настрій не дуже, після вихідних і на роботу :))шкода що хтось зірвав, не встиг сфоткати, щось тіпа такого  було написано : посміхнись не сумуй, - посміхнувсяLaughing, тай настрою прибавилось.

Ото ж КЛАСНА задумка, ТАК ТРИМАТИ, єдиний мінус , чому по російські пишете...

Дорожні роботи

З 28 липня по 28 серпня будуть проводитися ремонтні роботи містка в с. Ківшовата, в звязку з чим буде перекрита

автодорога Київ – Фастів – Б.Церква – Тараща – Звенигородка. Надіємся що дорожні служби та ДАЇ оперативно виставлять попереджаючі знаки для водіїв, по попередженню та  обїзду цієї дільниці дороги.

Жнива тривають

 
Станом на 21 липня зібрано ранню групу зернових та зернобобових культур по всіх категоріях господарств на площі 14534 га, що становить 74 % від площі, яка підлягає збиранню, при урожайності 28 ц/га.
В тому числі пшениці на площі 8616 ц/га , 80 %, при урожайності 30,4 ц/га
Гороху – 889 га, 100 %, 14,4 ц/га.
Ярого ячменю – 4888 га, 77 %, 26,4 ц/га.
Озимого ячменю – 141 га, 100 %, 24,0 ц/га.
Озимий ріпак – 960 га, 96 %, 17,6 ц/га.

101 інформує

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН ТАРАЩАНЩИНИ!!!
ОБЕРЕЖНО!!! ВОДА
     Зв’язок людини та води – споконвічний і сягає в глибину віків. Особливо, коли йдеться про воду, як чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, чудовий настрій, допомагає позбутися стресів. Але, нажаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією і Головне управління МНС в Київській області вкрай стурбоване кількістю трагічних випадків на водних об’єктах Київщини.
    Так, з початку року вже загинуло 25 людей, з них 5 дітей. Ця сумна статистика вкотре підтверджує незаперечний факт: щоб не трапилось біди, навіть той, хто вміє добре плавати, повинен бути обережним, уважним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.
Вода помилок не пробачає.
   Варто пам’ятати, що основними правилами поведінки на воді є:

101 інформує


БЕРЕЖІТЬ УРОЖАЙ ВІД ПОЖЕЖ.

      Найвідповідальніший період у виконанні сільськогосподарських робіт збирання врожаю. Тож зрозуміло, яке важливе значення має і боротьба з втратами врожаю від пожеж.
      Щоб зберегти хліб та грубі корми від вогню, треба вжити негайних заходів для безумовного виконання правил пожежної безпеки.
      Це насамперед необхідно якісно провести підготовку зернозбиральної техніки до збирання врожаю, забезпечити, її первинними засобами пожежогасіння, іскрогасниками, ліквідувати підтікання паливо-мастильних рідин. Категорично забороняється виїзджати в поле, склади грубих кормів, зерносклади машинам, комбайнам, що не пройшли технічного огляду. Ні в якому разі не можна користуватися полі, на зернотоках, складах грубих кормів відкритим вогнем.

Затемнення Місяця

        Ну що панове зараз ми можемо спостерігати на небі повне затемнення Місяця, яке спостерігалося останній раз 10 років тому, так що гайда на вулицю.

Повністю Місяць закриє своєю тінню Земля в 23:20 на 1 годину 40 хвилин.

moon3

moon1

moon2

moon5moon6

moon7moon4

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН ТАРАЩАНЩИНИШановні добродії!

      Останнім часом до Таращанського районного підрозділу пожежно-рятувальної служби дедалі більше надходить повідомлень про пожежі та надзвичайні ситуації, причиною яких є порушення елементарних правил пожежної безпеки.
          Так 15.04.2011р в селі Лісовичі під час пожежі загинув громадянин Шульга Василь Миколайович  1950 р.н  який, зловживав спиртними напоями і причиною пожежі послужила непогашена цигарка в постелі.
21.04.2011р. з-за необережного поводження з вогнем мало не загинув в своїй оселі гр. Смигун М.Ю.
26.04.2011р. вогонь знищив дерев’яну прибудову до господарчого сараю гр. Івахи Т.М., причина пожежі – необережне поводження з вогнем хазяйки господи під час спалювання сміття на городі.
26.04.2011р. в своїй оселі було знайдено, загинувшого від пожежі, гр. Загороднього В.І.
          Вогонь – це не тільки тепло, священний дар, але й руйнування, загибель і згарища. Бо полум’я чітко знає: завжди можна завітати туди, де господарює халатність, безвідповідальність, байдужість. Адже від таких прописних істин залежить Ваше благополуччя і благополуччя близьких!

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ГУ МНС УКРАЇНИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 044-425-43-01

Начальник Таращанського РВ ГУ МНС
України в Київській області
підполковник служби ЦЗ                                               М.І. Маслюк

101 ІНФОРМУЄ

Збережемо ліс від пожеж!
         В зв’язку з утриманням протягом тривалого часу спекотної погоди суттєво збільшилась загроза виникнення пожеж в лісових масивах та сільськогосподарських угіддях.
     За умов пожежної небезпеки І – ї категорії та на вимогу листів ГУ МНС Київської області, голови Таращанської РДА, звернень міністерств та відомств щодо запобіганню виникнення пожеж на хлібних масивах, лісах, торфовищах, природоохоронних заповідниках,  вжиття заходів щодо заборони випалювання стерні, сухої трав’яної рослинності та пожнивних залишків, Таращанський РВ ГУ МНС України в Київській області, звертається з вимогою до керівників сільськогосподарських підприємств, голів селищних рад та пересічних громадян району щодо вжиття додаткових заходів дотримання вимог пожежної безпеки.
        Необхідно чітко дотримуватись правил пожежної безпеки, щоб не трапилось біди, запам’ятайте не можна використовувати в лісі легкозаймисті речовини, кидати на землю чи траву не загашені недопалки цигарок, бавитись з сірниками, розводити багаття.
Протягом пожеженебезпечного періоду обмежте своє дозвілля виходом в ліс.
         Якщо ж пожежа все таки виникла та набуває значного розвитку, то необхідно повідомити Держлісгосп, або зателефонувати в пожежно – рятувальну службу району за тел. 101. При можливості приступайте до гасіння загорання, ви можете загасити її водою, засипати землею чи піском або збивати полум’я за допомогою широких гілок з листям.
         Просимо прийняти до уваги, що відповідно до статті 77 про „ Порушення правил пожежної безпеки в лісах” Кодексу України про адміністративні правопорушення, , порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою адміністративну відповідальність, а також згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання лугів, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягне за собою адміністративну відповідальність.
           Роз’яснюйте дітям  правила пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах.
Пам’ятайте, що ліс наше багатство і захистити   його від пожежі наш обов’язок!

Начальник Таращанського РВ ГУ МНС
підполковник служби цивільного захисту М.І. Маслюк