header

header lt

. 2 oC пасмурно

Актуально

Відпрацювання

З МЕТОЮ стабілізації криміногенної ситуації на вулицях та в інших громадських місцях, поліпшення результатів боротьби зі злочинністю, проведення активних оперативно-розшукових заходів і слідчих дій для викриття та притягнення до відповідальності осіб, які вчинили злочини, протидії незаконному обігу наркотичних засобів, незаконній міграції, з метою забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян, а також попередження та розкриття злочинів, що можуть скоїтися на території нашого району, Таращанський РВ ГУМВС України в Київській області спільно з органами місцевого самоврядування проводить відпрацювання населених пунктів у вечірній та нічний час.

Згідно з даними відпрацювань особливу увагу приділяємо відпрацюванню місць відвідування і збору злочинного елементу, кафе, барів, ресторану, закладів, що працюють у нічний час, дискотек, інших об'єктів та зон масового відпочинку громадян. Перевіряються особи, схильні до скоєння вуличних грабежів, розбоїв, хуліганств, осіб, які вчиняють насильство в сім'ї, раніше судимих осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, та дотримання ними встановлених обмежень.

Так, в січні 2011 року було проведено відпрацювання в селах Лук'янівка, Ківшовата, Лука, В.Березянка та Веселий Кут. За час відпрацювань працівники міліції склали 16 протоколів про адміністративні правопорушення, з яких 3 - за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), 1 - ст. 173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім'ї), 1 - ст. 187 КУпАП (порушення адміністративного нагляду), 11 - ст. 178 КУпАП (поява в п'яному вигляді або розлиття алкогольних напоїв у громадських місцях).

Працівники райвідділу розкрили дві крадіжки речей домашнього вжитку та електроінструментів з дачних господарств у с.Луці та на хуторі Маковецькому, виявили незаконне зберігання нарізної зброї та набоїв до неї в мешканця с.Луки, виявили також факт незаконного зберігання наркотичної речовини (канабіс) вагою 25 грамів у жителя м.Богу-слава в с.В.Березянці та 150 грамів наркотичної речовини (канабіс) в жителя с.Крутих Горбів. За цими фактами зібрано матеріали та порушені кримінальні справи.

Районний відділ міліції просить мешканців нашого району співпрацювати з оперативними працівниками та допомагати їм у проведенні відпрацювань населених пунктів.

Микола Дмитренко, начальник Таращанського РВ ГУМВС України в Київській області підполковник міліції

Шановні меценати, спонсори.

ТАРАЩАНСЬКА районна державна адміністрація, районна рада, відділ освіти РДА центр творчості дітей та юнацтва звертається до Вас з надією про допомогу та фінансову підтримку щодо подальшого розвитку талановитої молоді в Таращанському районі.

На базі відділу освіти Таращанської райдержадміністрації працює центр творчості дітей та юнацтва Веселка", в якому навчається дуже багато талановитої та обдарованої молоді. Вони є постійними учасниками та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів дитячої творчості.

Для прикладу, Надія Присяжнюк (8 років) тільки минулого року стала переможцем обласного фестивалю "На Святого Миколая творча іскорка палає , була дипломантом обласного конкурсу дитячої творчості "Зорецвіт", визнана переможцем в номінації "Надія року" обласного рейтингу успішності "Лідер позашкілля першого десятиліття XXI ст.". Ірина Нечипоренко (10 років) - в 2010 році - переможець Міжнародного конкурсу дитячої твор­чості "Чорнобаєвські зорепади" (володар Гран-прі), обласного та Всеукраїнського кон­курсів "Зорецвіт" (1 місця). Иад\я Лациба (14 років) - переможець обласного та Всеукраїн­ського конкурсів дитячої творчості «Зорецвіт» .

В січні 2011 року ці вихованки народного фольклорного ансамблю "Вишиванка" та вокальної студії "Соловейко" (керівник Віра Михайлівна Маслюк) заявлені для участі у Всеукраїнському телевізійному дитячому конкурсі "Крок до зірок". Для підготовки та участі в конкурсі потрібні значні кошти на. сценічні костюми, запис пісень на професійних студіях звукозапису, поїздок в м. Київ для участі в телевізійному записі 4-х турів протягом року та інше, На жаль, сім'ї, в яких виховуються діти, не в змозі взяти на себе такі витрати, ому ми просимо Вашого сприяння для достойного забезпечення участі цих дітей з нашого району у всеукраїнському проекті "Крок до зірок". Будемо вдячні за фінансову допомогу та підтримку обдарованої молоді Таращанщини, яка буде відстоювати честь району на всеукраїнському рівні. Наперед щиро дякуємо Вам. Сподіваємося на подаль­шу співпрацю, яка матиме за мету сприяння економічному та духовному розвитку молодого покоління громадян України. Для перерахунку коштів; р/р 35426025000812, МФО 821018, банк ГУДКУ у Київській області, ЄДРПОУ 02143666 (для ЦТДЮ). Телефон для довідок, 5-42-67.

В.Омельяненко, заступник голови райдержадміністрації

Вибори 2010

Хм.. От і пройшли вибори, але наразі виникають цікаві питання по результатам, я розумію багато бюлетенів і т.д. , але станом на 14:45 можна б було вже знати попередні результати , хто ж займе очільні кабінети на Шевченка і Революцїї. В нас не таке велике місто, щоб так довго рахувати. Наблюдав як тільки в 2 години дня  привозити бюлетені з виборчій дільниці що в першій школі , так що хз... Будем чекати...
 
П.С. по непідтвердженим даним веде Велієв, підрахунок все ще трива.. 
П.С.С. Отож новим мером стає  Велієв Валерій Веліжанович.

Выборы,выборы кандидаты пи...

 
     cc000002.jpg 
   В заголовку цієїї статі приведена остання фраза з пісні Сірьожі Шнурова (в народі Шнура)з групи Ленінград, вони скоріш за все охарактеризують думку більшості Українців про ці вибори.
 
  Так важко на вибори як на ці я вже давно не ходив , якщо раніше було бажання ще когось вибирати з того що нам пропонувалось,то зараз повний алєс.
 
 
Нам пропонували заповнити отаку от бумажку:
cc000028.jpg
 
 
 
 
1.пані з вельми цікавим минулим
2.бувший зек
3.на холєри я взагалі приперся
     
 
   Впринципі нічого координального всеодно не станеться, газ не подешевшає, зарплати не зростуть, країна як була в жо... так і залишиться,право сильного буде вирішувати все.
     Як лунає з зомбоящика хведорович таки переміг хоч і не з убер результатом, але схід таки підтянувся, ну що ж пора тепер вже й сходу й півдню України повторити гірку долю заходу і півночі, ми теж вірили своїм, але вони облажались по повній.
 
Хотілося б закінчити на якійсь оптимістичній нотці...але навіть не знаю що сказати...
надіюсь я в хведоровичу таки помилявся, як кажуть: "Надєжда уміраєт послєднєй..."

НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ ...

Політичні перегони ще навіть не в розпалі, а багато громадян свідомо переключають TVканали під час політичної реклами – маса енергії колективного гніву досягає високого рівня. Щоб не зруйнувати себе зсередини, пропонуємо одну «антикризову» ідею і чекаємо коментарів  про прочитане, бо ж не хлібом єдиним ...

На злобу дня: Страна №6 — старые песни о главном

Ну, сначала мучительный вопрос наблюдения выходных дней: киевляне, мать вашу, на фига вы, осаждая аптеки, размели все марлевые маски, если все равно ездите и ходите с непокрытыми фейсами?
 
Куда вы дели добытые в очередях, толпах и ругани «намордники», если такое массовое «мероприятие», как воскресный базар, бесшабашно обходится от средств защиты по обе стороны прилавка?
 
И мало обходится — на единственного покупателя, культурно «замарлеванного», смотрят, как на идиота. Что одна, что вторая сторона прилавка.
 
В аптеке крепкая бабуля, явно черновецкого патроната (я их на нюх чую) сурово оповещает: Тимошенко ж в Тернополь поехала — она туда все повязки и увезла. От, блядь — читался приговор на поджатых в осуждении устах.

На злобу дня:«Свиной» грипп как зеркало, в котором видно все…

Печальное предисловие

 

Сейчас ночь с воскресенья на понедельник, 1-2 ноября 2009 г. Завтра Украина ожидает прибытия мудрых экспертов ВОЗ, завтра должна дать ответ некая особо правильная Лондонская лаборатория.

 

Я искренне собирался написать о гриппе через пару дней - уж очень хотелось дождаться хоть какой-нибудь адекватной и объективной информации. Но вот только что разговаривал со знакомой медсестрой, которая работает в поликлинике. Ей позвонила начальница (зав. отделением) и сказала: завтра на работу, так чтоб с собой принесла 3 маски. На вполне справедливое возражение, дескать, где ж я их возьму, последовал более чем адекватный по нынешним украинским реалиям ответ: «твои проблемы, приказ главврача, ночь длинная, сошьешь…». Эта информация стала последней каплей: похоже, молчать больше нельзя, надо говорить.

 

На самом деле и пятницу, и субботу я только и делал, что говорил. В адресной книге моего телефона 850 записей и, похоже, за эти два дня позвонили все. Отвечал на вопросы, как мог успокаивал, объяснял… Я прекрасно понимал, что если уж мои друзья и пациенты (т.е. люди заведомо прошедшие и практическую, и теоретическую подготовку по лечению вирусных инфекций) впадают в панику, то общая ситуация просто катастрофическая.

 

В пятницу я разговаривал с руководителем одного из Харьковских телеканалов. Выяснилось, что шансов поговорить с жителями города нет никаких. Абсолютно все время занято политиками. Вечером того же дня шло шоу Савика Шустера, посвященное ситуации в Украине в связи с гриппом. Это шоу было моим самым большим потрясением за последние годы: такого жгучего стыда за собственную страну я не испытывал никогда… В субботу, наивная душа, позвонил в Киев. Говорил не с самыми последними людьми на телевидении. Сказал, что готов приехать, что стыдно, что надо успокоить людей, что это ж национальный позор… Люди постарались помочь. Не смогли. Причин не объясняли. И так все ясно. Грипп и выборы так же несовместимы, как грипп и аспирин - куча осложнений (не на печень, так на мозги).

На тему дня.

Хочеться всіх привітати з першим снігом, а також трохи вдарити по паніці гумором:

.jpg 21838-151630-92cc9e582c2a3f2d4f0b937089742aaa.jpeg