header

header lt

. 13 oC пасмурно

Сьогодні святкується День бородьби з корупцією

До написання цього опису привів факт від якого я так сказати трохи "приофігєл".
Отож поговоримо про наболюче , про корупцію,про корупцію в освіті.
 
Тут я не буду писати про різного роду "благодійних" внесків, а то тут не попреш, держава на ремонти забила і батькам приходиться з власного кошту ремонтувати кабінети , скидатися на інвентар і тд.
 
Отож перше варіант , не знаю звідки пішла ця звичка, але тепер прийнятона якесь свято(ДН, професійне свято) дарувати вихователю не просто букет квітів і привітання, а й щось матеріальне, є два варіанти :
1) батьківський комітет щось видумує, всі скдаються і дарять
2) жирний варіант - в основному стикався з класними керівниками у початкових класах,  вони самі собі вибирали подарунок і в залежності від нахабства і наглості ціна  подарунок так неслабо варьювалася.
 
Варіант другий - ну це стандарт "поліпшення оцінки" , ну тут не попреш це є скрізь , і корилюється тільки від чесності викладачів, предмету викладання , закладу, за що оцінка (четверть, річна , екзамен).
Причому при цьому варіанті в основному(при залишку совісті у викладача) працює принцип не хотів вчитися виручай себе гривнею, і чим більше забивав тим ьільше відповідно і кеш..
 
Ну і варіант три "ніфіга собі" власне із-за нього і пишу , тут прославився наш агротехнічний коледж, з студентів введений податок "на екзамен" по 50грн., нє ну я все розумію, але не нада ж нагліть. ви взагалі на роботі чи як . Я розумію коли хтось "забивав" на навчання, але ж є студенти які стараються , вчаться,  а тут фігак непонятно за що з тебе щей гроші збивають, і вирісовується така собі кругленька сума тіки з однієї групи на один екзамен .
СКРОМНІШЕ нада бути панове...