header

header lt

. 13 oC пасмурно

Сумно

    Проглядаючи новини про діяльність нашої РДА і  головного нашого очільника, стало геть сумно , ну панове навіщо розказувати про "таку" робочу нараду, далі цитата
 Також головний лікар Таращанській ЦРЛ В.В. Назарина отримав доручення відкрити рахунок, на який за власною згодою керівників аптек Таращанського району будуть перераховуватися кошти даним хворим.Окрім цього, Анатолій Васильович повідомив про відкриття нового спеціального автобусного маршруту, що призначений для перевезення хворих на хронічну ниркову недостатність з м.Тараща до Міжрайонного гемодіалізного центру, який знаходиться в м. Біла Церква на базі районної лікарні №2. Даний маршрут було відкрито за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка
    Читаючи між рядками, керівникам аптек сказали скиньтеся , а то інакше чекайте в гості ... а далі іде перелік відповідних контролюючих служб.
      Ну і відповідно автоперевізників чекала аналогічна ситуація з маршрутом, тут вже Присяжнюк "посприяв".
Це нагадує ситуацію з виписуванням газети "Таращанський край" коли мало не щотижня з листопада місяця на нарадах "піднімається питання про підписку" а реально всі працівники бюджетних установ під список а примусовому порядку повинні виписати газету, щоб хоть якось набрати тираж 3369 примірників, ане простіше щось змінити в редакторській політиці газети, щоб вона перестала бути Прапором комунізму(вісником РДА) а хочаб на 50% стала цікавою для читачів району та міста.
     Короче влада як не розуміла так і напевне не зрозуміє, що на репресивних методах далеко не заїдеш, а зараз навіть і ставе це в свої досягнення.
Сумно одним словом...