header

header lt

. 16 oC небольшой дождь

Новини сайту

 

Сайт заглох і т.д

В гостьовій книгі виникли питання "Сайт заглох?" ото ж :
Хостинг і доменне імя оплачено на рік вперед, час від часу страюсь перевіряти роботу його.
Новини і актуальна інформація -- з цим да проблеми , в зв"язку з тим що наразі я тимчасово змінив професію і місце перебування, новин відповідно не знаю та й нема можливості писати .
 
Тому є рац. пропозиція-- Якщо у вас є бажання та натхнення щось писати прошу :)... 
питання писать сюди в коментарях або мені в ел. скриньку...   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 

Про життя

Вітаю всіх мешканців Таращі і найблищих місцин з початком зими. так сталося що я трохи підзабив на наповнення сайту , нічого новенького не писав , постараюсь виправитись. З нового року виписав "Таращанський край" так що в звязку з проханнями щодо викладання електронного варіанту буду викладати пдф копію видання (незнаю може щось цікаве там для себе і вичитаєте), ну і постараюсь всеж таки писати частіше...

Re: Трошки

Ну по перше дякую за коментарі до попередньої статті "Трошки". Що ж зараз трошки побуду напищеним і повихваляю себе...

Отож, як багато в нашому житті вирішує випадок , будучи перед проводами на Мулівському кладовищі , дьорнув мене тий самий випадок а може й просто захотілось відвідати братську могилу. Як видно на фото там вказано 5 прізвищ і усьо далі 188 невідомих, десь уже місяців 10 я  час від часу повертався до тих подій і старався знайти всі прізвища, але уви вдалось віднайти тільки додатково ще 10 прізвищ тільки командного составу,списків рядових нажаль не знайшов, короче результат був не дуже. Ну так от написи на памятнику дублює мраморна плита що лежить на самій могилі і на неї я чомусь тоді не глянув, ну не думав я що записи можуть відрізнятись. А цього разу взір впав на ту плиту і як кажуть серце йокнуло, прізвища відрізнялись , на плиті було ще декілька прізвищ які чомусь на памятнику не написали, і тут мозок вибухнув від надії так як прізвища були незнайомі і можна було по ним натрапити на оперативні зведення по втратам, погнав галопом до авто взяв ручку листок бумаги і гайда додому , і ось результат 26 прізвищ, з роком народження, датою смерті званням і підрозділом. МНУ радий як удав. Це було напищення , а тепер самовихваляння: було зроблено дві роздруківки , які буде заломіновано і приклеєно ось тута , так би мовити щоб всі знали хто тут лежить(приліплю де намальовано зеленим , має бути гармонійно), надіюсь ніхто не придовбеться за спаклюження памятника, і не зірве.

Во який я молодесь, Шуткую,

а взагаліто в душі ще теплиться надія на ще якусь випадковість і я таки натраплю на саме тий головний список втрат 3 кав. дивізії рядового складу, яка цікавить мене найбільше так, як це і є основа тих невідомих.Шана ним і низький уклін. Нижче фото памятника і скріншоти списків

  121082011q

Трошки

Давненько не писав , то не було часу, то було просто впадло. Сам інколи картаю за свою лінь. НА багато речей просто тимчасово забив, але постараюсь виправитись.

Сьогодні додав нові фото нашого міста в період 70-80 хх років , велика подяка за це Єлені Патлай.

Трошки пошаманив , щоб виглядали пристойно, нажаль час робить свою чорну справу.

Невеликий підсумок 2011 року

      От і спливають останні години 2011 року ,в цьому році багато чого планувалось зробити та реалізувати, от і вирішив я написати маленький огляд деяких здійснених  і не дуже планів, ну що ж почнемо.

Подальший розвиток і плани

Вирішив написати маленький лікбез , що планується зробити і доробити і змінити в сайті.
Почнемо з головного , зараз основна ідея фікс доробити розділ "Ми памятаєм" , зараз все впирається в час , але надіюсь до нового року все доробити там близько 400 прізвищ , так що гарний шмат роботи.
Виникли проблеми по написанню історії боїв за таращу в 1941 року - в загальному плані все зрозуміло хто-де із ким бився  ,а от привязаться до конкретного місця за 2 місяці так і не вдалося, плюс не зрозуміло чи проводилось пеерепоховання після війни , надіюсь що виясню.
Інтерактивна карта - все ж  надіюсь виділити час і в цю суботу чи неділю і таки відфоткати панорамні фотографії вулиць нашого міста та зробити подорож сірим осіннім містом. В ідеалі є ідея зробити 4 панорамні карти по порах року.
Вирішив відмовитись в освітлюванні дій нашої райадміністрації в звязку з появою і нормальним інформаційним супрободом їхнього сайту в плані новин. Так як бажання писати  про роботу  РДА нема. Ключові події як завжди будуть друкуватись.
Галерея -  так як сайт розрісся  за рахунок фото та різних інтерерактивних приблуд до 300 метрів були проблеми з розміщенням фотографій та різних цікавих речей,я  нарешті  вирвав з свого бюджету певні кошти і таки змінив хостинг , як результат місця стало набагато більше для сайту. Відповідно скоро додам ФОТО з різних міроприємств та подій, історичні фото та різні цікаві речі, які найближчим часом розміщу.
Ну а в загальному залишаю такі непотрібні категорії як ЧАТ , ФОРУМ, Едокументи.
П.С.
все ж  чекаю якоїсь активності від користувачів, які заходять на сайт(всеж таки 70 чол. в день), мождиво в Вас є якісь ідеї щоб ви хотіли бачити чи змінити на сайті.
З повагою
 Sign O Sharaevskiy

Репресовані

Сьогодні закінчив вносити списки репресованих по нашому району, всього внесено 328 прізвищ, з короткими даними.
Я окремо вивів цю категорію як окреме меню, так що можете ознайомлюватись. Списки розбиті по літерам алфавіту
П.С.
трохи моторошно читати про долі цих простих людей, наврядчі можна якось виправдати такі події.

Проблеми з роботою

Вибачте за незручності, в нас виникли проблеми з хостингом , так що зараз ми працюємо нестабільно, плюс прийлося відкотитись на 25 серпня, отакі от недобрі справи.

З повагою адміністрація.

Ми памя'таєм

Додалася нова рубрика в меню "Ми пам'ятаєм", в ній розміщуватиму призовників нашого району, з відмітками про отриману нагороду і при яких обставинах людина цю нагороду отримала. В звязку з тим, що список довгий >600 осіб повне внесення трохи розтянеться , зараз внесено по букву Б. Можливо хтось з вашої рідні не потрапив, пишіть спробую знайти дані й додати, прізвища російською(проблемно зараз перекладати, не хочу помилок).

   Ну і також в память тих важких днів колись пізніше напишу "маленьку" історію 6-ти денної битви за Таращу в липні 1941 року, має бути цікаво, так склалось що я завжди думав що бій був один, і всі полеглі лежать на цвинтарі на Мулівщині 5-ро відомих і 188 невідомих, чому так при радянській владі не написали прізвищ всих не знаю, по попередніх даних тільки командирів, від мл.лейтенанта до капітана 25 чоловік лягло, так .що якщо комусь цікаво ждіть продовження.

 

Віртуальна подорож

От і дійшли руки до того що планував зробити ще 2 роки тому, в задумці це подорож по центральній частині нашого міста. Прохання писати свої пропозиції та відгуки. Поки працює чотири панорами + карта міста. Глянути можна тут