header

header lt

. 13 oC пасмурно

Невеликий підсумок 2011 року

      От і спливають останні години 2011 року ,в цьому році багато чого планувалось зробити та реалізувати, от і вирішив я написати маленький огляд деяких здійснених  і не дуже планів, ну що ж почнемо.
Зараз ми досягли відмітку в 60-90 унікальних користувачів кожного дня, за місяць переглядається 17000 сторінок , та трафік становить близько 1.1Гб, як на мене непогано , але є куди рухатись.
Здобутків в цьому році чимало:
Нарешті  вдалося перейти на нормальний хостинг, тепер в нас є вільне місце і є куди розширюватись, а то 300мб занадто мало, приходилось досить сильно вжиматись з фотографіями в галереї і не було можливості повноцінно запустити декілька цікавих ідей.
Перейшли на нову програмну базу, прийшлось досить сильно повозитись поки таки нормально перейшов.
І так що планувалось зробити :
Карта інтерактивна та подорож по місту - в процесі роботи(планую 2 або 3 варіанти панорами літо-зима-і можливо осінь) , зараз погода недозволя зробити красиві панорами, нема снігу :).
Погода - штука  досить субєктивна , може відрізнятись від реальної на декілька градусів, але це краще що може бути крім  , як вийти на вулицю і глянути на градусник :)
Репресовані - повністю зроблений. Списки репресованих по алфавіту.
Ми памята’єм- не закінчено. Каюсь зараз просто фізично не вистачає часу перелопатити такий об’єм інформації, але надіюсь вирву і зроблю, досить цікаво читати такі документи, які подвиги творили ті ЛЮДИ.
Форум та Чат – чат як на мене не потрібен але не хай буде, форум повністю дороблений, шкода ніхто нічого не пише.
Ну тепер мінуси – БАГАТО чого не перекинуто на сайт , лежить зараз по діректоріях на ноуті, карти району з 1600-1945, різні плани спогади. Період боїв за Таращу 1917-1921, 20-26 липня 1941, січня 1944, багато чого цікавого почитати, подивитись. Але нажаль нема часу систематизувати і написати нормально історії тих чи інших подій. З Боями 1941 року взагалі мутна історія виходить хронологія наказів є, захоронення є(на мулівському кладовищі 5 відомих і чомусь186 невідомих) хоча імена 24 командирів вдалося відновити шкода так і не вдається знайти списки загиблих рядових, отак от подвиг не забутий, чому одразу не впорядковано було захоронення не зрозуміло, ну то таке надіюсь все получиться.
Трохи забив на оновлення інформації в розділі Інформація каюсь , постараюсь оновити поскоріше.
 
П.С.
Трохи самбурно получилось, всеж таки чекаю Ваші відгуки і побіжання. Пишіть і коментуйте.
Ще раз вітаю Вас з наступаючим Новим 2012 роком Дракона, щоб в новому році нас менше драконили :)