header

header lt

. 13 oC пасмурно

Re: Трошки

Ну по перше дякую за коментарі до попередньої статті "Трошки". Що ж зараз трошки побуду напищеним і повихваляю себе...

Отож, як багато в нашому житті вирішує випадок , будучи перед проводами на Мулівському кладовищі , дьорнув мене тий самий випадок а може й просто захотілось відвідати братську могилу. Як видно на фото там вказано 5 прізвищ і усьо далі 188 невідомих, десь уже місяців 10 я  час від часу повертався до тих подій і старався знайти всі прізвища, але уви вдалось віднайти тільки додатково ще 10 прізвищ тільки командного составу,списків рядових нажаль не знайшов, короче результат був не дуже. Ну так от написи на памятнику дублює мраморна плита що лежить на самій могилі і на неї я чомусь тоді не глянув, ну не думав я що записи можуть відрізнятись. А цього разу взір впав на ту плиту і як кажуть серце йокнуло, прізвища відрізнялись , на плиті було ще декілька прізвищ які чомусь на памятнику не написали, і тут мозок вибухнув від надії так як прізвища були незнайомі і можна було по ним натрапити на оперативні зведення по втратам, погнав галопом до авто взяв ручку листок бумаги і гайда додому , і ось результат 26 прізвищ, з роком народження, датою смерті званням і підрозділом. МНУ радий як удав. Це було напищення , а тепер самовихваляння: було зроблено дві роздруківки , які буде заломіновано і приклеєно ось тута , так би мовити щоб всі знали хто тут лежить(приліплю де намальовано зеленим , має бути гармонійно), надіюсь ніхто не придовбеться за спаклюження памятника, і не зірве.

Во який я молодесь, Шуткую,

а взагаліто в душі ще теплиться надія на ще якусь випадковість і я таки натраплю на саме тий головний список втрат 3 кав. дивізії рядового складу, яка цікавить мене найбільше так, як це і є основа тих невідомих.Шана ним і низький уклін. Нижче фото памятника і скріншоти списків

  121082011q

Коментарі  

#1 Ірина 09.11.2014, 17:31
МОЛОДЧИНА ! Прочитавши Ваш коментар "я всьо таки горд был за самую милую ,за русскую мать ,что нас всех родила,,,". Затамувавши подих буду чекати новин і побажати натхнення ,витримки ,везіння в цій нелегкій справі. На остаток скажу : "Є ще в нас справжні ЛЮДИ!"
Цитата