header

header lt

. 16 oC небольшой дождь

Органи виконавчої влади

Кадрові зміни

           В Управлінні Державної казначейської служби України у Таращанському районі Київської області новий керівник  Марченко Світлана Миколаївна, 23 грудня вона офіційно була представлена колективу служби,  до цього  Світлана Миколаївна працювала у фінансовому управлінні Таращанської районної державної адміністрації.
 

Сесія районої ради

 
22 липня відбулося засідання 11 сесії Таращанської районної ради VІ скликання.
На порядок денний винесено питання:
1.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Таращанського району за І півріччя 2011 року;
2.Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2010 р. № 87-05-VІ "Про районний бюджет Таращанського району на 2011 рік”;
3.Про питання управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського району.

Виїздне засідання


16 червня відбувся виїзний прийом у селі Косяківка.
Головними питаннями на прийомі були:виготовлення державних актів; розрахунок за використання зданих в оренду земельних паїв; передача в комунальну власність громаді села газопроводу,тема різниці у виплаті "чорнобильських" компенсаційних виплат.

Відбулося засідання робочої групи

    2 червня відбулося засідання членів робочої групи з питань підготовки і забезпечення функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року.
     Також було заслухано звіт щодо стану підготовки житлово–комунального господарства і об`єктів соціально–культурного призначення  району до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року.

      Було розглянуто питання  розвитку Таращанщини. Стан енергетичної,освітньої,  медичної та інших сфер  перед присутніми доповіли керівники підрозділів  РДА;головний  лікар Таращанської ЦРЛ;   начальник філії ВАТ “Київоблгаз;;начальник дільниці районного підрозділу ЗАТ АЕС “Київобленерго”; директор КП КОР «Таращатепломережа».

Відбулось виїзне засідання при голові РДА

     В селі Кирдани під головуванням очільника району відбулося виїзне засідання колегії Таращанської райдержадміністрації, у якому взяли участь депутат обласної ради, начальник головного управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації М.А.Стариченко, голова районної ради О.О. Поліщук, представники, керівники відділів, служб, управлінь райдержадміністрації, організацій, установ міста, сільські голови..

   Під час засідання учасниками обговорювались питання щодо  діяльності спеціалізованого держагролісогосподарського підприємства “Київоблдержагроліс” на території Таращанського району, про результати виконання розпорядження голови райдержадміністрації  «Про проведення в Таращанському районі двомісячника благоустрою населених пунктів». Також був заслуханий звіт щодо стану підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Таращанського району до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 років.

     На початку колегії голова райдержадміністрації  проаналізував стан виконання сільськими  головами доручень райдержадміністрації, зокрема, передплати періодичних видань, оформлення в населеному пункті дошки пошани, закріплення за навчальними закладами земельних ділянок.

      В ході засідання  обговореного питання щодо діяльності підприємства „Київоблдержагролісгосп” та вирішено надати доручення керівнику до 01 липня 2011 року згідно розробленого та  затвердженого графіку навести належний порядок в лісосмугах;  міському голові доручено  в найближчий термін вирішити питання оформлення власності на 2 багатоквартирні будинки, які розташовані  вмісті Тараща та благоустрою прилеглої території біля даних будинків.

        Свої зауваження щодо незадовільного стану та рекомендації з облаштування прибережної зони та ставків, які розміщені на території міста висловив М.А.Стариченко.

Депутати  сільської ради  села Кирдани в свою чергу підняли  питання благоустрою свого населеного пункту, сільському голові  доручено зібрати засідання виконкому для вирішення піднятих громадою проблемних питань.

       Також головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення щодо організації  святкування у районі Дня захисту дітей.

Нарада з питань оптимізації функціонування головних установ та підприємств міста.

             Голова Таращанської райдержадміністрації А.В.Смоліженко організував робочу зустріч з міським головою В.В.Велієвим та директором Таращанського ринку Л.О.Гребенчук.

             Метою зустрічі було врегулювання питань належного функціонування ринку та впорядкування ринкової території. Також планується поточний ремонт ринкових установ та будівель, на який будуть виділені кошти із міського бюджету.

              Окрім питань належного функціонування місцевого ринку, цього ж дня розглядались перспективи використання територій плодоконсервного заводу Споживчої спілки Київської області. Підприємство розташоване в центрі міста і займає площу у 3,8 гектари. У подальшому укладатимуться угоди щодо довгострокової оренди певних території під склади та окремі установи.

Проведено засідання комісії

           24 березня у місті Тараща було проведене засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, виплат заробітної плати, пенсій та стипендій.

Під час засідання були заслухані виступи прокурора Таращанського району І.А. Вишнівського та начальника          Таращанського РВ ГУ МВС України М.В. Дмитренка.

           Того ж дня голова Таращанської райдержадміністрації А.В. Смоліженко провів засідання спостережної комісії, де були заслухані виступи стосовно осіб, звільнених з місць позбавлення волі, а також осіб, які звільнені умовно-достроково.

           Розглянуто та винесено відповідні рішення відносно проблемних питань працевлаштування та взяття на облік в ЦРЛ людей, які звільнені з місць позбавлення волі.

Діяльність РДА

            21 березня відбулася робоча зустріч голови Таращанської райдержадміністрації А.Смоліженка з представниками обласної торгово-промислової палати на чолі із першим віце-президентом  Е.Якушевим та редактором журналу „Діловий партнер” А.Ткач. З метою підготовки статті про Таращанський район у віснику Київської обласної торгово-промислової палати „Діловий партнер” гості відвідали філію  Таращанського заводу комбікормів та преміксів ВАТ ВНП „Укрзооветпромпостач”, ТОВ „Будком”.

Таращанська райдержадміністрація проводила нараду щодо поліпшення роботи соціальних служб району.

        Голова Таращанської районної адміністрації підтримав діяльність соціальних служб у справах дітей Таращанська райдержадміністрація проводила нараду щодо поліпшення роботи соціальних служб району. У зустрічі взяли участь голова Таращанської райдержадміністрації А.В.Смоліженко, начальник служби у справах дітей Київської обласної адміністрації С.П.Яндріяш та директор Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.П. Рудько.

        Мета зустрічі – удосконалення в Таращанському районі системи захисту прав дітей та затвердження заходів щодо підтримки дітей, молоді та сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Заходи виконуватимуться в рамках обласної комплексної програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей-сиріт „Назустріч дітям”.

      У ході зустрічі головою райдержадміністрації було підписано договір про співпрацю між Таращанською райдержадміністрацією та службою у справах дітей Київської обласної адміністрації, Київським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Міжнародною благодійною організацією „Партнерство „Кожній дитині”.

Колегія Таращанської райдержадміністрації

                03 березня в залі засідань цеху телекомунікаційних послуг №8 КОФ ВАТ «Укртелеком» відбулось виїзне засідання колегії Таращанської районної державної адміністрації спільно з президією Таращанської районної ради. У колегії взяли участь депутат обласної ради М.Г.Фурдичка, депутат обласної ради, начальник головного управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації М.А.Стариченко.

                Головні питання, що розглядались на колегії:

  • 1. Про стан і діяльність житлово-комунального господарства та благоустрій територій в м. Тараща та селах району.
  • 2.Про стан побутового та торгівельного обслуговування населення і виконання доручення голови адміністрації від 04.02.2011 № 17-01 «Щодо забезпечення цінової ситуації на продовольчому ринку у Таращанському районі».
  • 3.Про хід виконання розпорядження голови адміністрації від 06.08.2007 року № 227 «Про програму розвитку фізичної культури і спорту на 2007- 2011 р.р.».
  • 4.Про готовність до весняно-польових робіт та стан охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу району.
  • 5. Про організацію харчування та стан медичного забезпечення закладів охорони здоров’я району.
  • 6. Про стан наповнення бюджетів усіх рівнів на 01.03.2011року.
  • 7. Про співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування із профспілковими організаціями району.
  • 8. Про діяльність цеху телекомунікаційних послуг №8 КОФ ВАТ «Укртелеком» та перспективи його розвитку.
  • 9. Про діяльність Таращанського поштового відділення.
  •  

Сьома сесія Таращанської районної ради VІ скликання

        28 лютого 2011 року відбулася сьома сесія Таращанської районної ради VІ скликання. В роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, депутат Київської обласної ради Л.О.Танцюра, прокурор Таращанського району І.А.Вишнівський, начальник Таращанського РВГУ МВС України в Київській області М.В.Дмитренко, начальник фінансового управління Таращанської райдержадміністрації Л.В.Возна, міський та сільські голови.

       На пленарному засіданні розглянули питання: «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Таращанського району  за 2010 рік», «Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12. 2010 року № 87-05-VІ   „Про районний бюджет Таращанського району на 2011 рік”», «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Таращанського району за 2010 рік», «Про інформацію прокурора та начальника Таращанського відділу внутрішніх справ про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського   порядку та результати діяльності на території Таращанського  району за 2010 рік», деякі питання  управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського району, про хід виконання районних програм та ряд інших питань. Заслухали звернення групи депутатів районної ради щодо земельних відносин.