header

header lt

. 13 oC пасмурно

Відбулось виїзне засідання при голові РДА

     В селі Кирдани під головуванням очільника району відбулося виїзне засідання колегії Таращанської райдержадміністрації, у якому взяли участь депутат обласної ради, начальник головного управління капітального будівництва Київської облдержадміністрації М.А.Стариченко, голова районної ради О.О. Поліщук, представники, керівники відділів, служб, управлінь райдержадміністрації, організацій, установ міста, сільські голови..

   Під час засідання учасниками обговорювались питання щодо  діяльності спеціалізованого держагролісогосподарського підприємства “Київоблдержагроліс” на території Таращанського району, про результати виконання розпорядження голови райдержадміністрації  «Про проведення в Таращанському районі двомісячника благоустрою населених пунктів». Також був заслуханий звіт щодо стану підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Таращанського району до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 років.

     На початку колегії голова райдержадміністрації  проаналізував стан виконання сільськими  головами доручень райдержадміністрації, зокрема, передплати періодичних видань, оформлення в населеному пункті дошки пошани, закріплення за навчальними закладами земельних ділянок.

      В ході засідання  обговореного питання щодо діяльності підприємства „Київоблдержагролісгосп” та вирішено надати доручення керівнику до 01 липня 2011 року згідно розробленого та  затвердженого графіку навести належний порядок в лісосмугах;  міському голові доручено  в найближчий термін вирішити питання оформлення власності на 2 багатоквартирні будинки, які розташовані  вмісті Тараща та благоустрою прилеглої території біля даних будинків.

        Свої зауваження щодо незадовільного стану та рекомендації з облаштування прибережної зони та ставків, які розміщені на території міста висловив М.А.Стариченко.

Депутати  сільської ради  села Кирдани в свою чергу підняли  питання благоустрою свого населеного пункту, сільському голові  доручено зібрати засідання виконкому для вирішення піднятих громадою проблемних питань.

       Також головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення щодо організації  святкування у районі Дня захисту дітей.